Reklama
Reklama

Jan Kliment przekazał niespodziewane wieści. Nie nosi już obrączki

Jan Kliment był niedawno gościem programu "Dzień dobry TVN". W śniadaniówce wyjawił, że pomimo tego, iż jest w związku małżeńskim, nie nosi swojej obrączki. Z kolei jego żona Lenka zdradziła, do czego mąż wykorzystuje tę biżuterię. Trudno w to uwierzyć.

Lenka i Jan Klimentowie odwiedzili "Dzień dobry TVN"

Lenka i Jan Klimentowie byli niedawno gośćmi programu "Dzień dobry TVN". W formacie opowiadali o swoim związku oraz miłości, a także ujawnili długo skrywany sekret. Na jaw wyszło bowiem, że tancerz nie nosi obrączki, którą podarowała mu w dniu ślubu jego ukochana. Powód zaskakuje.


Zobacz też: Lenka Klimentova w skąpym bikini. Zażartowała ze swojego ciała

Reklama

Jan Kliment wyjawił, dlaczego nie nosi obrączki

Jan Kliment na kanapie śniadaniówki wyznał powód, dla którego nie nosi obrączki. Okazuje się, że małżeństwo niedawno się przeprowadzało. Tancerz nie chciał porysować pięknej biżuterii, dlatego schował ją w bezpieczne miejsce.

"Myśmy się przeprowadzili. Nosiłem trzy tony parkietu i nie chciałem po prostu jej zepsuć. Zostawiłem ją w szafie" - powiedział Jan.

Następnie Kliment wyznał, iż on i jego ukochana mają po dwie pary obrączek.

"Mamy dwie obrączki. Po 10 latach razem zrobiliśmy sobie jeszcze jedną!" - przyznał Jan.

W dalszej części rozmowy Lenka zdradziła, że jej mąż otwiera obrączką piwo. Swoim wyznaniem rozbawiła innych zgromadzonych w studio gości.

Jan i Lenka Klimentowie - historia miłości

Jan i Lenka od wielu lat obracali się w towarzystwie tanecznym. Do ich pierwszego spotkania doszło, kiedy ona miała zaledwie 10 lat. Jan razem z ówczesną partnerką uczył dzieci. W jednym z warsztatów brała udział Lenka. Gdy była nastolatką, widywali się częściej, ponieważ tancerz szkolił ją, a także jej partnera.

Kiedy Jan rozstał się z żoną, postanowił diametralnie zmienić swoje życie. W 2009 roku przyjechał do Warszawy i wziął udział w castingu na tancerza do "Tańca z gwiazdami". Zaprosił również Lenkę, by mu towarzyszyła. 

Para regularnie widywali się w Warszawie, Lenka przyjeżdżała na każdy odcinek tanecznego show. W końcu przyjechała do Polski na stałe. Tancerz oświadczył się ukochanej podczas wyjazdu do Portoryko.

Ślub odbył się 4 czerwca 2016 roku w Ostrawie. Wśród zaproszonych gości pojawili się m.in. Katarzyna Grochola czy Ewa Kasprzyk.

Zobacz też:

Lenka Klimentova odpowiada na głosy krytyki za taniec z synkiem. "WYPAD z mojego profilu"

Kliment i Klimentová nie ochrzczą dziecka. "Też nie miałam nigdy chrztu i żyję"

Internauci wylali szambo na żonę Klimenta za wyznanie o niechrzczeniu dziecka!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jan Kliment | Lenka Klimentová
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy