Reklama

Reklama

Internauci wylali szambo na żonę Klimenta za wyznanie o niechrzczeniu dziecka!

Lenka Klimentova (33 l.) wraz z ukochanym mężem Janem Klimentem wkrótce powitają na świecie pierwsze dziecko. Tancerka otwarcie przyznała, że nie pójdzie z dzieckiem do kościoła, by uzyskać chrzest. Teraz żałuje własnej impulsywności i zarzeka się, że więcej nie pozwoli sobie na podobne oświadczenia.

Lenka Klimentova nie ochrzci dziecka. Fani nie mogą się z tym pogodzić

O tym, że Lenka Klimentova i jej mąż Jan Kliment spodziewają się dziecka było wiadomo już od dłuższego czasu. Para nie trzyma całej sprawy w tajemnicy i chętnie opowiada o swoich planach w sieci, opowiadając, co szykują dla pociechy.

W serii Q&A zorganizowanej na Instagramie wyznała, że nie zamierza ochrzcić dziecka. Nie uzasadniła wówczas tej decyzji, a to poskutkowało wielkim oburzeniem internautów. W rozmowie z Kamilem Baleją w podcaście "Tato, no weź!" gwiazda wyjawiła, dlaczego podjęła taką decyzję. Miała ku temu ważny powód?

Reklama

Niestety takie wytłumaczenie nie wystarczyło fanom gwiazdy, którzy śledzą ją w sieci.

Prowadzący postanowił zapytał tancerkę, czy "szambo wybiło" po tym, co wyjawiła internautom, a żona Jana Klimenta to potwierdziła. Zdradziła także, że wbrew temu, co uważają ludzie, nie zamierza ulegać woli innych, bo ma prawo o swoim dziecku decydować sama.

"Nie mam nic przeciwko - każdy niech sobie robi co chce, ale też niech każdy da prawo każdemu robić to, co chce. Miałam na Instagramie QA, ale już chyba nigdy w życiu nie będę tego robiła, bo nie chce mi się później słuchać, niepotrzebne mi to jest" - podsumowała Lenka Klimentova.

Chociaż nie wyjawiła, jakie dokładnie treści dostawała w prywatnych wiadomościach, nie trudno się domyślić, co mogły zawierać.

"Nooo, taki szał, że Jezu. Nawet sąsiedzi mówili, że wszystko czytali, a to, że lepiej czasami nie czytać. Nie pomyślałam, że to nie jest normalne. Ja wiem bardzo dobrze, co piszę, i uważam, że to jest zupełnie normalne, że każdy o swoim dziecku decyduje sobie sam - tak jak sama zdecyduję, do jakiej szkoły pójdzie!" - grzmiała w podcaście.

Zobacz też:

Lenka Klimentowa już traciła nadzieję. Zdarzył się cud! "Ciąża jest podarunkiem od losu"

Jan Kliment zakochał się w swojej uczennicy. Tancerz z Lenką Klimentovą oczekują dziecka

Lewandowska szczerze o relacjach z żoną Messiego. Te słowa mówią wszystko

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lenka Klimentová | Jan Kliment (tancerz)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy