Reklama
Reklama

Jakimowicz ostro zaatakował Mariannę Schreiber. Gwiazdor TVP nie gryzł się w język

Jarosław Jakimowicz (53 l.) jest rozczarowany Marianną Schreiber (29 l.). Żona polityka Prawa i Sprawiedliwości szuka niekonwencjonalnych metod na dotarcie ze swoim przekazem do wszystkich Polaków. Tym razem postanowiła nagrać własny utwór. Oryginalny rap nie mógł pozostać niezauważony przez Jarosława Jakimowicza. Gwiazdor TVP ostro zareagował.

Marianna Schreiber: "Polityczny dramat"

Marianna Schreiber ani myśli rezygnować z szeroko rozumianej działalności polityczno-społecznej. Od momentu utworzenia własnej partii nie przestaje zaskakiwać swoich potencjalnych wyborców. Żona Łukasza Schreibera wie, że działalność w internecie to najprostsza i najtańsza metoda na dotarcie ze swoim przekazem do społeczeństwa, dlatego w jej mediach społecznościowych regularnie pojawiają się nowe treści. Tym razem była uczestniczka programu "Top Model" zdecydowała się na dość nietypowe posunięcie. Celebrytka nagrała własny utwór z teledyskiem. "Polityczny dramat" to rap, którym Marianna Schreiber uderza w rządzących i wymienia problemy dręczące Polaków (posłuchaj!).

Reklama

Jeśli wierzyć słowom żony Łukasza Schreibera, jej wykonanie spotkało się z dobrym przyjęciem ze strony polskiej branży muzycznej. Parę godzin po publikacji utworu na YouTube, Marianna Schreiber ogłosiła na Twitterze, że pewna wytwórnia płytowa zaoferowała jej współpracę.

"Po odsłuchaniu mojego rapu — jedna wytwórnia zaproponowała mi wydanie singla. Chyba się zgodzę. Lepsze to niż walki" - wyznała Marianna Schreiber na Twitterze.

Ostre starcie Jarosława Jakimowicza z Marianną Schreiber

Utwór Marianny Schreiber zebrał wiele negatywnych opinii ze strony internautów. Ludzie zauważali, że nagranie zostało zrealizowane marnej jakości sprzętem - najprawdopodobniej telefonem, a teledysk sprawia wrażenie wykonanego spontanicznie, bez jakiegokolwiek planu. Na domiar złego, stylizacja "piosenkarki" zupełnie nie pasowała do tematyki, którą poruszała. Mimo wszystko, Marianna Schreiber cieszy się, że zdołała wywołać powszechne poruszenie. Wierzy, że dzięki temu jej przekaz trafi do szerszego grona odbiorców.

Rap żony Łukasza Schreibera dotarł m.in. do Jarosława Jakimowicza. Słynący z kontrowersyjnych poglądów gwiazdor Telewizji Polskiej nie omieszkał wyrazić swojego dosadnego zdania na temat twórczości Marianny Schreiber. W komentarzu pod postem stwierdził, że autorka zajmuje się "pierdołami".

"Trzaskowski zamyka Dom Samotnej Matki. Byłaś już tam z pomocą czy tylko pierdołami się zajmujesz pod dyktando?" - napisał oburzony Jarosław Jakimowicz. 

Marianna Schreiber błyskawicznie zareagowała na wpis prezentera TVP Info.

"Jarku, pod czyje dyktando? Tak, przygotowuję o tym materiał" - odpowiedziała świeżo upieczona "raperka".

Jarosław Jakimowicz wyjaśnił, o co mu chodziło. Stwierdził, że Marianna Schreiber narzeka na coś, co już dawno się stało.

"Że się mleko rozlało? Czyli stypę urządzisz? Zapobiegaj, bo tak to słabo. Biadolenie na zasadzie, ale się stało" - stwierdził zawiedziony Marianną Schreiber, prezenter TVP.

Myślicie, że to kolejny spór na miarę tego z Pawłem Delągiem?

Zobacz też:

"Taniec z Gwiazdami". Jamala odpadła z show nieprzypadkowo? Internauci wietrzą spisek

Jerzy Urban nie żyje. Jest data i miejsce pogrzebu. Prawicowe media piszą o "skandalu"

Dominika Gwit pokazała, jak będzie wyglądał jej syn. Podobny do mamy?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marianna Schreiber | Jarosław Jakimowicz | Łukasz Schreiber
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy