Reklama

Reklama

Reklama

Marianna Schreiber życzy z okazji Dnia Chłopaka: "tak silnej i wytrwałej miłości jaką mam ja"

Marianna Schreiber postanowiła złożyć życzenia wszystkim chłopakom z okazji ich przypadającego na 30 września święta. Aby ubarwić post, zamieściła zdjęcie ze swojego ślubu, a także fotkę czekoladek, które podarowała mężowi. A czego życzy wszystkim panom? Otóż… m.in. miłości takiej, jaką sama przeżywa!

Marianna Schreiber: początki kariery

Marianna Schreiber weszła z impetem do polskiego show-biznesu rok temu, kiedy to wystąpiła w programie "Top Model". Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, iż jest żoną ministra PiS-u, Łukasza Schreibera.

Zapytana wówczas, czy jej mąż wiedział o jej zgłoszeniu się do programu, odparła, że nie. Wówczas wiele osób zastanawiało się, czy ich małżeństwo przetrwa po tym, jak wyszło ja jaw, że jej poglądy na wiele spraw nieco różnią się od poglądów jej męża. Póki co jednak nadal są ze sobą.

Reklama

Marianna Schreiber postanowiła pójść za ciosem i wykorzystać swoje pięć minut. Jednak nie w modelingu, do czego zdawała się mieć predyspozycje, a w polityce. Założyła więc partię "Mam dość" i zamierza kandydować w kolejnych wyborach.

Tymczasem póki co stała się komentatorką różnych wydarzeń, nie tylko tych z areny politycznej. Na Instagramie wyraża swoje zdanie na różne tematy.

Marianna Schreiber składa życzenia z okazji Dnia Chłopaka

30 września, w Dniu Chłopaka, postanowiła złożyć życzenia wszystkim panom. Post okrasiła zdjęciem ze swojego ślubu, a także fotką czekoladek, do których dołączyła liścik z wyznaniem miłosnym do męża.

Jednak to same życzenia zwróciły największą uwagę.

"Z okazji Waszego Dnia, życzę wiele radości, miłości, spełnienia i siły do przezwyciężania trudności. Bądźcie sobą zawsze. Kochajcie kogo chcecie, szanujcie innych i stawajcie się prawdziwymi, odpowiedzialnymi mężczyznami. Życzę Wam tak silnej i wytrwałej miłości jaką mam ja - takiej co przezwycięży wszystko i nigdy się nie podda. Wszystkiego Najlepszego" - napisała.

Przyjmujecie życzenia od Marianny Schreiber?

Zobacz też:

Marianna Schreiber spędza wakacje na... basenie miejskim!

Marianna Schreiber zarzuca kłamstwo znanemu aktorowi

Marianna Schreiber ma receptę na kryzys ekonomiczny

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marianna Schreiber

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy