Reklama

Reklama

Reklama

Marianna Schreiber zarzuca kłamstwo znanemu aktorowi. "Nigdy nie było kontaktu z mojej strony"

Marianna Schreiber (28 l.) jakiś czas temu założyła własną partię i ruszyła z jej promocją w mediach społecznościowych. 28-latka przewodniczy ugrupowaniu Mam Dość, jednak, zamiast zajmować się większym rozwijaniem swojego nowego przedsięwzięcia, postanowiła zarzucić kłamstwo znanemu aktorowi. Wiemy, o co poszło między nią a Tomaszem Dedkiem.

Marianna Schreiber to jedna z bardziej interesujących postaci w polskiej polityce. 28-latka jest również zainteresowana rozwijaniem kariery w polskim show-biznesie. Niedawno żona polityka Prawa i Sprawiedliwości postanowiła zabrać głos w sprawie swojego konfliktu z jednym z bardziej znanych polskich aktorów.

Konflikt między Marianną Schreiber i Tomaszem Dedkiem rozpoczął się w maju 2022 roku. 28-latka zamieściła wtedy zdjęcie na Twitterze, na którym zaprezentowała całą swoją rodzinę. Liderka partii dodała wzruszający opis, do którego odniósł się Dedek.

Reklama

Marianna Schreiber zarzuca kłamstwo Tomaszowi Dedkowi

Marianna Schreiber we wspomnianym wcześniej wpisie napisała, że poza spojrzeniem na obraz rodziny istnieje coś więcej. Polityczka chce by pary jednopłciowe, mogły być szczęśliwe w Polsce oraz mogły zakładać rodziny.

Dedekowi chyba nie spodobały się słowa Marianny, ponieważ postanowił dość wulgarnie skomentować wpis Marianny.

Marianna Schreiber uznała to za bardzo osobisty atak ze strony aktora, na który postanowiła szybko zareagować. Zapowiedziała nawet, że sprawa trafi do sądu. W międzyczasie Tomasz Dedek zapytany przez dziennikarzy Plejady, o to czy dostał pismo z sądu w związku ze sprawą z Marianną, odpowiedział w dość zaskakujący sposób. 

Po tych słowa Dedeka z Marianną postanowili skontaktować się dziennikarze serwisu i zapytać o komentarz w sprawie. 28-latka twierdzi, że kontaktu z jej strony nigdy nie było.

Schreiber została również zapytana o to czy zamierza podjąć kroki prawne w sprawie konfliktu z Tomaszem Dedkiem.

Zobacz też:

Herbuś, Gwit, Rubik i inni - gwiazdy składają życzenia wielkanocne. "Nie bójcie się dzikości"
Nieoczekiwany zwrot akcji! Marianna Schreiber zakłada swoją partię. "Chcę stworzyć coś, co będzie odpowiadać każdej młodej osobie"

Marianna Schreiber złożyła Polakom życzenia wielkanocne. Niespodziewanie zaatakowała rządzących


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marianna Schreiber | Tomasz Dedek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy