Reklama
Reklama

Marianna Schreiber złożyła Polakom życzenia wielkanocne. Niespodziewanie zaatakowała rządzących

Marianna Schreiber (28 l.) z okazji Wielkiejnocy złożyła Polakom bardzo specyficzne życzenia. W jej wypowiedzi pobrzmiewa krytyka w stosunku do partii rządzącej. Co na to mąż?

Marianna Schreiber: życzenia wielkanocne

Marianna Schreiber konsekwentnie kontynuuje swoją karierę polityczną. Żona sekretarza stanu w kancelarii premiera Łukasza Schreibera wciąż zaskakuje nas czymś nowym. Po aferze związanej z odmową wynajęcia sali przez Polską Agencję Prasową, była uczestniczka programu "Top model" znów o sobie przypomniała. W związku ze świętami wielkanocnymi, Schreiber złożyła Polakom szczere życzenia. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że między słowami zaatakowała partię rządzącą. Aktywistka już na początku swojej wypowiedzi odniosła się do działań polskich partii politycznych. Jej zdaniem rządzący dążą do pogłębiania podziałów. Czy miała na myśli PiS?

Reklama

Słowa Schreiber z pewnością nie przypadną do gustu jej mężowi, który na co dzień jest bezpośrednio związany właśnie z Prawem i Sprawiedliwością.

Marianna Schreiber złożyła Polakom życzenia wielkanocne

W dalszej części nagrania opublikowanego przez Mariannę Schreiber znalazł się kolaż uroczych zdjęć z prywatnego albumu aktywistki. Widzimy na nich, jak Schreiber w towarzystwie córeczki Patrycji oraz pieska pozuje wśród świątecznych dekoracji.

Marianna Schreiber to obecnie jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show biznesie. Żona Łukasza Schreibera nieustannie zabiega o zainteresowanie mediów. Parę dni temu wyznała, że jej mąż wolałby, aby zrezygnowała ze swoich działań. Prawdopodobnie konflikt interesów coraz mocniej daje się małżeństwu we znaki. Celebrytka ani myśli jednak wycofać się ze swoich projektów.

Zobacz też: 

"Rolnik szuka żony": Klaudia śliczna i wymagająca? Fani: "A sama co da od siebie?"

Maryla Rodowicz odsłania nogi na Wielkanoc. Widać efekty operacji?

Pewność siebie a znak zodiaku - Lew na szczycie rankingu, a kto go zamyka?

Wojna w Ukrainie. Mychajło Podolak: wątpię, by Rosja zgodziła się na wymianę Medwedczuka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marianna Schreiber
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy