Reklama
Reklama

Marianna Schreiber znów rozpaczliwie walczy o atencję kosztem rodziny. "Świąt nie spędzimy razem"

​Marianna Schreiber od czasu występu w "Top model" wykorzystuje popularność. Ostatni poinformowała, że chce założyć partię, jednak musiało to wywołać jakiś małżeński kryzys. Czy celebrytce uda się dojść do porozumienia z mężem?

Marianna Schreiber zakłada partię i wywołuje małżeński kryzys

Marianna Schreiber (29 l.) robi karierę w mediach. Jej przebieg jest dość zaskakujący. Od występu w show dla początkujących modelek, przez nagie zdjęcia do polityki. Na początku kwietnia celebrytka poinformowała o zamiarze założenia partii "Mam dość". Nie byłoby może w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że zbija kapitał polityczny na krytyce partii PiS, do której należy jej mąż.

Reklama

Łukasz Schreiber jest przewodniczącym Komitetu Stałego Rady Ministrów. To prawa ręka premiera Mateusza Morawieckiego. Ma raczej konserwatywne poglądy. Za to jego żona krytykuje działania partii rządzącej. W 2023 roku planuje wystartować w wyborach. Zachęca do zapisywania się do ugrupowania, które che powołać "Mam dość"

Taka działalność żony najwyraźniej nie spodobała się Łukaszowi Schreiberowi. Marianna w jednym ze wpisów podzieliła się informacją, że czeka ją poważna rozmowa z mężem. 
Po jakimś czasie zamieściła kolejny wpis, w którym podzieliła się swoimi wątpliwościami dotyczącymi kryzysu małżeńskiego. Choć, jak twierdzi, bardzo kocha męża, to obawia się, że jej małżeństwo może nie przetrwać.

Z jej wpisu wiemy, że nie zrezygnuje z działalności politycznej. Czy dojdzie do porozumienia z mężem? Marianna Schreiber nie ma zamiaru się poddać. 

Zobacz też:

Marianna Schreiber komentuje rocznicę katastrofy smoleńskiej: "Zamach, czy wypadek?"

Marianna Schreiber zakłada partię polityczną: "Już w 2023 roku widzimy się w Sejmie"

Ojciec Joanny Opozdy skreślił ją i wyjechał na Madagaskar. Teraz przekazał smutne wieści

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marianna Schreiber | Łukasz Schreiber
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy