Reklama

Reklama

Reklama

Jakimowicz na Instagramie świętuje wygraną premier Włoch z faszystowskimi poglądami. Jest się czym zachwycać?

Jarosław Jakimowicz (53 l.) znany jest ze swoich politycznych poglądów i nie zamierza się z tym nawet specjalnie kryć. Na Instagramie opublikował kilka postów, a także Instatory na temat Giorgi Meloni (45 l.), nowej premier Włoch, a prywatnie "ekstremistki" i fanki "tradycyjnej rodziny". Faktycznie jest się czym zachwycać?

Jarosław Jakimowicz to czołowa postać w TVP, a dawniej aktor. Sympatyzujący z obecną partią rządzącą ma skrajnie prawicowe poglądy, które w sam raz wpisują się w retorykę Giorgi Meloni. Czy wychwalanie osoby, która ma powiązania z faszyzmem i nazizmem faktycznie jest powodem do dumy?

Jakimowicz na Instagramie świętuje wygraną Giorgi Meloni. Jest się czym zachwycać?

Jarosław Jakimowicz opublikował serię postów na Instagramie, ciesząc się i wychwalając postać nowej premier Włoch, Giorgi Meloni.

Reklama

Przypomnijmy, że polityczka jest po tej samej stronie, co Marine Le Pen i Wiktor Orban. Wielu specjalistów twierdzi, że będzie ona trzecim "koniem trojańskim" z polecenia Putina, aby zniszczyć Unię Europejską. Sympatyzują z nią również... polscy politycy.

Meloni samą siebie określa w czterech słowach: "suwerenistka, nacjonalistka, chrześcijanka, matka". Szkoda tylko, że z 41-letnim dziennikarzem Andreą Giambruno żyje tylko w związku partnerskim. Co więcej, nie planuje wziąć z nim ślubu, chociaż urodziła im się 6 lat temu córeczka, Ginevra.

Jarosław Jakimowicz popiera poglądy Giorgi Meloni

W jednym z postów na Instagramie Jarosława Jakimowicza, jest cytat parti Fratelli d'Italia powiązanej z nową premierką Włoch:

"Fratelli d'Italia: "Tak" dla naturalnej rodziny. "Nie" dla lobby LGBT. "Tak" dla krzyża. "Nie" dla przemocy Islamu. "Nie" dla biurokratów w Brukseli".

To łudząco podobne do ostatnich wybryków prezentera TVP, który wielokrotnie rzucał homofobicznymi wyzwiskamiszydził z odmienności seksualnejkomentował czyjś wygląd, a nawet reagował agresją na tęczową flagę.

Może powinien przeprowadzić się do Włoch i dołączyć do partii Giorgi Meloni?

Zobacz też:

Jacek Kurski umywa ręce w sprawie Jakimowicza

Jakimowicz bezlitosny dla konkurencji. "Takiego ogłupiania ludzi to nigdzie indziej nie zobaczysz..."

Koleżanka z TVP uderza w Jakimowicza. Nie zamierza gryźć się w język

Anna Popek wraz z Jakimowiczem poprowadziła program w TVP. Zaczęła od... katastrofalnej wpadki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Jakimowicz | Giorgia Meloni

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL