Reklama

Reklama

Reklama

Homofobiczny wpis Jakimowicza o Pawle Delągu. Prezenter TVP mści się, obraża, grozi i wyzywa aktora

Jarosław Jakimowicz (53 l.) kolejny raz popisał się brakiem szacunku i kultury osobistej. Zamieścił bełkotliwy i homofobiczny wpis, w którym zaatakował Pawła Deląga. Bez skrupułów określił go „oszustem”, napisał o jego orientacji seksualnej i groził mu ujawnieniem listy mężczyzn, z którymi się spotykał. Szokujące słowa gwiazdora TVP nie spotkały się z aprobatą internautów i zostały zmiażdżone w komentarzach. Sam aktor zapowiedział, że przekaże sprawę prawnikom.

Paweł Deląg o Jakimowiczu

Podczas rozmowy z Play Kraków News" Paweł Deląg wrócił wspomnieniami do lat 80-tych i "Młodych wilków", w których zagrał u boku m.in. Jarosława Jakimowicza i chociaż sam przyznał, że kultowa produkcja nie wpłynęła zbytnio na rozwój jego kariery, nie omieszkał wbić szpilę koledze z planu, komentując jego osiągnięcia.

Dziennikarz próbował kontynuować rozmowę, jednak Deląg przyznał, że nie ma, o czym mówić. "To jest dosyć przykre. Wolałbym na ten temat nie mówić, jaka to jest kariera telewizyjna" - podsumował.

Jarosław Jakimowicz nazywa Pawła Deląga oszustem

Jakimowicz zareagował na słowa Pawła Deląga, który jedynie krótko skomentował w wywiadzie jego karierę telewizyjną. Gwiazdor TVP postanowił odegrać się na aktorze. W najnowszym wpisie kolejny raz popisał się brakiem kultury i elementarnego szacunku. Obraził Deląga, twierdząc, że jest oszustem. 

Jarosław Jakimowicz o orientacji seksualnej Pawła Deląga

Reklama

To był dopiero początek obrzydliwej tyrady Jarosława Jakimowicza. W swoim długim i bełkotliwym wpisie, pełnym błędów językowych, podsumował karierę Deląga, nie szczędząc przy tym obraźliwych słów, po czym, bez skrupułów, napisał o orientacji seksualnej byłego kolegi.

"Przez 30 lat milczę bo jestem lojalny, ale skoro w taki sposób tu się o mnie wyrażasz i tak oceniasz moją pracę i tzw. karierę, to ja ocenie twoją. Od momentu zdjęć do filmu "Przemytnicy" my wszyscy wiemy, że jesteś gejem" - wyznał Jakimowicz.

Potem pisał, że Deląg miał wielokrotnie zwierzać się kolegom ze swojej orientacji, ale nigdy to nie wpływało na relację między panami. "Tańczyliśmy jak prawdziwi rokendrolowcy. Bez trzymanki. Tu ciebie Pedelong jeszcze oszczędzę bo musiałbym zrobić krzywdę paru przypadkowym znajomym" - uznał.

Jarosław Jakimowicz chce ujawnić listę mężczyzn Pawła Deląga

Gwiazdor TVP zapowiedział, że ujawni listę mężczyzn, z którymi Paweł Deląg miał się spotykać na przestrzeni lat. Według niego znajdą się tam nazwiska ludzi, którzy mają teraz rodziny.

"A co przez te 30 lat? Zrobię listę facetów, z którymi się spotykałeś i jak będziesz udawał GIEROJA, to ty ich wsypiesz, bo ja ją upublicznię" - ciągnął dalej Jakimowicz. Po czym dodał: "Jak można ocenić kogoś takiego jak ty? Dla mnie szma... nie facet. No, ale właśnie ty nie jesteś facet".

Słowa gwiazdora TVP nie pozostały bez reakcji internautów. Szokujący i homofobiczny wpis natychmiast został potępiony i skrytykowany. Pod postem pojawiły się liczne komentarze, w których oskarża się Jakimowicza o brak tolerancji, brak szacunku i kultury osobistej. Większość osób nie widzi nic sensacyjnego w "doniesieniach" o Pawle Delągu, a jego orientację seksualną uważa za sprawę prywatną. 

Jarosław Jakimowicz usunął wpis z Instagrama, zapewne po tym, jak wylał się na niego hejt. Dobrze wiedzieć, że w mediach społecznościowych nie ma miejsca na zachowania homofobiczne, a te które się pojawiają, są piętnowane.

Aktor zapowiedział, że przekaże sprawę prawnikom.

Zobacz także:

Jakimowicz dał popis chamstwa. Na wizji obraził znaną wokalistkę: "Zaniedbana dziewczyna"

Jarosław Jakimowicz ostro o Fabijańskim "Jest nieszczery i kłamie". Dostaje się też Rafalali

Jakimowicz przeprowadził "śledztwo" ws. Rafalali. Odkrył, kto chroni transseksualną celebrytkępomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paweł Deląg | Jarosław Jakimowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy