Reklama
Reklama

Jakimowicz mijał się z Holecką na korytarzach TVP. Oto co teraz o niej mówi

Jarosław Jakimowicz pożegnał się z TVP kilka miesięcy temu. Wedle najnowszych doniesień, wkrótce szeregi Telewizji Publicznej ma opuścić także jedna z twarzy „Wiadomości”, Danuta Holecka. Dziennikarze pracując w tej samej stacji mieli okazję się trochę poznać. Co teraz mówi o koleżance gwiazdor „Młodych wilków 1/2?”?

O Danucie Holeckiej w ostatnim czasie jest wyjątkowo głośno. Wedle doniesień mediów dziennikarka 12 grudnia ma poprowadzić swoje ostatnie wydanie "Wiadomości". Serwis NaTemat poinformował niedawno, że to ona sama miała złożyć wypowiedzenie, nie chcąc czekać na dalszy rozwój sytuacji.

Reklama

Jakimowicz staje w obronie Holeckiej

Przez lata pracy w TVP Danuta Holecka miała okazję dobrze poznać Jarosława Jakimowicza, który odszedł z Telewizji Publicznej kilka miesięcy temu w niezbyt miłych okolicznościach.

Okazuje się, że zawsze darzyli się sympatią. "Z przykrością i bólem zawsze słyszałem lub czytałem, jak wiele przykrych słów pada pod jej adresem" - ubolewa Jakimowicz w rozmowie z Plotkiem, dodając, że poniekąd jednak rozumie ten fakt ze względu na nową władzę w telewizji.

On sam jednak nie zmienił zdania o swojej koleżance. Przeciwnie. Teraz wspiera ją jeszcze bardziej. "To jest dorosła, dojrzała i mądra kobieta. Życzę jej i jej rodzinie wszystkiego dobrego i wysyłam ciepłe pozdrowienia" - wyznał w tym samym wywiadzie.

Jakimowicz i Holecka w tym samym czasie przeżywali trudne chwile

Ale Jakimowicz i Holecka zdążyli się poznać także na innym polu. Niewiele osób wie, że w przeszłości na pewnym etapie życia połączył ich nieco smutny fakt, a mianowicie choroba, która dotknęła ich dzieci w tym samym czasie.

"Każdy z nas miał swoją historię dotyczącą problemów zdrowotnych swoich dzieci (...) Wtedy poczułem taką więź, która nas łączy, czyli jakaś troska, specjalne, trudne doświadczenia, czyli problemy z dziećmi. Poznałem osobę miłą, wrażliwą, przyjemną, pełną empatii. Zawsze miła pogodna, uśmiechnięta, bardzo otwarta" - mówił w rozmowie z Eską.

Zobacz też:

Wyciekły zarobki prezenterów "Wiadomości". Te kwoty są pompowane z pieniędzy Polaków

Zaskakujące wieści o Holeckiej. Szefowa Wiadomości nieźle się obłowiła w TVP

Ledwie ogłosili zwolnienie Holeckiej, a tu takie pilne wieści. Nagły zwrot akcji

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Jakimowicz | Danuta Holecka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy