Reklama
Reklama

Jagoda Gromala, nowa uczestniczka "Love Island. Wyspa miłości" szuka mężczyzny z dużym sercem! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Programowi "Love Island. Wyspa miłości" trzeba to przyznać - emocji w nim nie brakuje! Jakby tego było mało, do programu właśnie dołączają nowi uczestnicy, w tym Jagoda Gromala, 22-latka, która ma konkretne wymagania względem przyszłego wybranka!

Gdzie oglądać nowe odcinki "Love Island. Wyspa miłości"?

Nowa edycja programu "Love Island. Wyspa miłości" trwa w najlepsze. Karolina Gilon i ekipa singli podbijają serca widzów od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o 21:00 w TV4. Najnowsze odcinki 7. sezonu "Love Island. Wyspa miłości" można obejrzeć także na stronie polsatgo.pl oraz w aplikacji Polsat Go.

Na czym polega "Love Island. Wyspa miłości"?

Każda edycja programu "Love Island. Wyspa miłości" rozpoczyna się od przedstawienia uczestników, którzy na kilka tygodni wprowadzają się do luksusowej willi bez telefonów komórkowych, dostępu do Internetu czy kontaktu z bliskimi osobami. 

Reklama

Już na samym początku wybierają partnera, z którym chcą budować relację. Nie będzie to jednak takie łatwe. W każdym odcinku będą pojawiać się nowi domownicy, których celem będzie "zdobycie" drugiej połówki. Ponieważ nikt nie może być samotny na rajskiej wyspie, uczestnicy bez pary opuszczą "Love Island".

Kim jest Jagoda Gromala?

Jagoda studiuje kosmetologię i związana jest z branżą kosmetyki estetycznej. Na co dzień zawodowo zajmuje się logistyką mundurową, a w miejscu pracy najbardziej podoba jej się strzelanie. Nie boi się pracy. Szanuje każdy zawód. Trenowała narciarstwo biegowe i pływanie. 

Jest zahartowana życiowo i lubi wyzwania. Ma w sobie dużo empatii i kocha życie. Mimo kompleksów kocha siebie i najbardziej lubi swoje oczy. Szuka mężczyzny z ogromnym sercem i pozytywną energią, lojalny, opiekuńczy. Chce z nim podróżować po świecie. Rodzina jest dla niej najważniejsza.

Czytaj też:

Klaudia i Patryk pożegnali się z "Love Island". Ostry konflikt między Alicją a Olą [POMPONIK EXCLUSIVE]

"Love Island": Romantyczne spotkanie Oli z Wojtkiem i... intymne pytania w Kręgu Ognia!

Nagłe zmiany w willi "Love Island"! Kinga odpadła z programu! Oto, co nam wyjawiła [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island" | Polsat | TV4
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy