Reklama
Reklama

Jackowski przemówił! Miał wizję na temat zwycięzcy Eurowizji 2023... Co z Blanką?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski miał wizje na temat zbliżającego się finału Eurowizji. Już w czwartek, 11 maja odbędzie się drugi półfinał z udziałem polskiej reprezentacji z Blanką Stajkow na czele. Czy jej piosenka "Solo" będzie miała szansę wygrać 13 maja? Oto co przewidział profeta z Człuchowa!

Jackowski przewidział, czy Blanka wygra Eurowizję 2023. Trzymajcie kciuki!

Krzysztof Jackowski nie raz i nie dwa udowodnił, że potrafi przewidzieć dosłownie wszystko. Od prognozy pogody na majówkę, po wariacje politycznezarazybraku mleka, czy zadania maturalne

Reklama

Tym razem najsłynniejszy polski jasnowidz przewidział, czy Blanka Stajkow z piosenką "Solo" ma szansę na wygranie Eurowizji 2023. Oto co zobaczył w swojej wizji profeta z Człuchowa.

Eurowizja 2023: Jackowski przewiduje, czy wygra Blanka: "Obym się nie pomylił"

Okazuje się, że Krzysztof Jackowski nie daje większych szans Blance i jej piosence w wakacyjnym klimacie "Solo". Choć przyznał, że piosenka mu się podoba, to jednak nie jest ona wystarczająca na konkurs Eurowizji 2023.

"Natomiast uważam, że ta piosenka nie ma głębszych szans. Ona jest bardzo prosta, a rytmika jest, można powiedzieć, oklepana. Zaczęło się od "La Bamby", taka rytmika przeszła różne ewolucje. Wydaje mi się, że nie jest to utwór, który miałby w jakiś sposób zaskoczyć uszy jurorów czy widzów. Uważam, że chyba Jann byłby lepszym wyborem. Obym się nie pomylił" - powiedział.

Doda stanęła w obronie Blanki: "Apeluję, żeby pokazać się z jak najlepszej strony"

Od samego początku, kiedy Blanka wygrała polskie eliminacje, głosy niezadowolenia młodszej części widowni dosłownie zalały internet. Pisano list otwarty do TVP, aby zamiast Blanki pojechał Jann. Niepochlebne opinie o piosence i Blance wyrazili też eksperci od śpiewu, dziennikarze muzyczni, a nawet inni wokaliści.

W obronę Blanki stanęła Doda, która dobrze wie, jak trudno jest znieść napływający zewsząd hejt. Piosenkarka zaapelowała o solidarność i wsparcie dla młodej wokalistki: 

"Teraz jest pora, żeby się solidaryzować i jako kraj nie robić samemu sobie wstydu i na własną reprezentantkę pluć i siać publiczny ostracyzm wokół innych państw. Wystawiamy sobie tragiczną, fatalną wizytówkę sabotażystów. Apeluję, żeby pokazać się z jak najlepszej strony" - napisała Doda.

Zobacz też:

Krzysztof Jackowski zarabia na swoich przepowiedniach. Ile? Kwoty robią wrażenie!

Krzysztof Jackowski pilnie ostrzega: "Zaraza nadciąga nad Polskę"

Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości! Katastroficzna wizja na dalszą część roku!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy