Reklama
Reklama

Krzysztof Jackowski pilnie ostrzega: "Zaraza nadciąga nad Polskę"

Krzysztof Jackowski, czyli najsłynniejszy polski jasnowidz co chwilę przychodzi z nowymi wiadomościami na temat przyszłych losów Polski i Polaków. Tym razem zdradził jakiej doznał wizji po przeczytaniu artykułu na temat... jedzenia robaków. Niestety nie ma on optymistycznej prognozy! Mowa o nowej, wielkiej zarazie.

Krzysztof Jackowski pilnie ostrzega: "Zaraza nadciąga nad Polskę"

Krzysztof Jackowski znany jest z kontrowersyjnych przepowiedni. O tym, czy się sprawdzają, czy nie - niech każdy zdecyduje. Tym razem profeta z Człuchowa doznał wizji po przeczytaniu artykułu dotyczącego jedzenia robaków. Choć może to zabrzmieć dziwnie i trochę egzotycznie, to temat owadów na rynku spożywczym wciąż wywołuje wiele emocji. Robert Makłowicz o jedzeniu robaków wypowiedział się jasno: "To głupota, błagam". A co na to jasnowidz?

Reklama

Jackowski widział, co stanie się po zjedzeniu robaków: "Czerwone plamy u ludzi"

Krzysztof Jackowski ostatnio przeczytał artykuł na temat mąki z zawartością zmielonych owadów. Najwyraźniej taka informacja wywołała w nim wielkie poruszenie, bo od razu w głowie pojawiła się nowa wizja. Niestety nie jest ona optymistyczna!

"Czerwone plamy u ludzi na ciele. Czerwone plamy okrągłe, w różnych miejscach u ludzi na ciele" - mamrotał Jackowski.

Ostatnio jasnowidz miał również wizję dotyczącą... mleka. Nie wiadomo jednak, czy przepowiednia miała dotyczyć jego braku, wysokiej ceny, czy może jeszcze czegoś innego.

Gdzie zacznie się zaraza według najnowszej wizji Jackowskiego?

Zanim rzekoma zaraza trafiłaby do Polski, pierwszym ogniskiem zakażeń byłyby kraje egzotyczne. Najbardziej narażeni na niebezpieczeństwo byliby młodzi ludzie i dzieci.

"Ale jakby to się pojawiło, te plamy, u młodych ludzi, u dzieci, to powstałby alarm" - tłumaczył Jackowski.

Warto przypomnieć, że wizje Krzysztofa Jackowskiego przeważnie mają katastroficzny charakter, lecz (na szczęście) ich skuteczność jest dość nikła. No chyba, że chodzi o kwestię pogody na majówkę, która według niego miała "być w kratkę" - tu trafił idealnie!

Zobacz też:

Jasnowidz Jackowski nagle doznał wstrząsającej wizji! Pilnie mówi, co zobaczył. Wskazał miejsce w Polsce

Krzysztof Jackowski zobaczył barykady na ulicach. Cała Polska w paraliżu!

Krzysztof Jackowski szokuje w sprawie Iwony Wieczorek: "Dzieje się coś złego"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | przepowiednie
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy