Reklama
Reklama

"Genialna" wizja Jackowskiego na majówkę. Trzymajcie się mocno!

O tym, że Krzysztof Jackowski wielkim jasnowidzem jest, wie już każdy. Czasem jednak przepowiednie profety z Człuchowa są rzucane w przestrzeń publiczną, jakby zostały wygenerowane losowo. Ostatnio Jackowski podzielił się wizją pogody na majówkę. Czy coś się zmieniło? Jeszcze jak! Oto najnowsze doniesienia jasnowidza dla Polaków na temat długiego weekendu!

"Genialna" wizja Jackowskiego na majówkę. Trzymajcie się mocno!

Krzysztof Jackowski w swoich wizjach czasem straszy, czasem śmieszy. Tym razem nie musicie się obawiać, ponieważ udało się znaleźć wizję dotyczącą pogody na majówkę. Nie będzie źle, ale też nie będzie super dobrze. Oto co wyjawił profeta!

Najnowsza przepowiednia Jackowskiego dla Polaków. Taka będzie pogoda na majówkę

Krzysztof Jackowski wyznał dla tabloidu, że pogoda będzie... w kratkę. Taką przepowiednię pewnie każdy mógłby wysnuć. Jednak zobaczmy, co do powiedzenia miał profeta z Człuchowa. Dobre, czy złe wieści na majówkę?

Reklama

"Pogoda będzie typowo wiosenna w ten długi weekend. Nie będzie ani za ciepło, ani też za zimno. Nad morzem będzie najlepiej. Co prawda będzie taka przeplatanka. Najpierw będzie ciepło i słonecznie. Potem następnego dnia trochę zimnej i pochmurno, a kolejnego znów cudownie. To będzie doskonała pogoda do wypoczynku"– ujawnił jasnowidz Jackowski dla "Super Expressu".

Jackowski wcześniej twierdził, że na majówkę 2023 przyjdzie lato

Co ciekawe, poprzednio Krzysztof Jackowski twierdził, że na przełomie kwietnia i maja (czyli idealne ma majówkę) zrobi się od razu lato. Czyżby jednak popsuła się mapka pogody u profety?

"Dopiero w drugim etapie - koniec kwietnia, maj, zrobi się od razu lato. Będzie taki przeskok. Teraz mamy kapryśną wiosnę, a jak już te chmurki dadzą sobie trochę spokoju, to od razu będzie ciepło jak latem" - mówił Jackowski dla serwisu O2.pl

Jeśli mało wam wrażeń związanych z pogodą, młodzi czytelnicy mogą się postresować wizją Jackowskiego na maturę z języka polskiego i matematyki!

Zobacz też:

Ile zarabia Krzysztof Jackowski? Oto czego się dorobił na przepowiedniach

Nowa przepowiednia Jackowskiego na wiosnę 2023. Oto co nas czeka

Jasnowidz Jackowski nagle doznał wstrząsającej wizji! Pilnie mówi, co zobaczył. Wskazał miejsce w Polsce

Krzysztof Jackowski zobaczył barykady na ulicach. Cała Polska w paraliżu!

Krzysztof Jackowski szokuje w sprawie Iwony Wieczorek: "Dzieje się coś złego"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | przepowiednie | majówka 2023
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy