Reklama
Reklama

Nowa przepowiednia Jackowskiego na wiosnę 2023. Oto co nas czeka

Krzysztof Jackowski w swojej najnowszej wizji przewidział, jaka będzie wiosna 2023 dla Polaków pod względem... pogody. Jasnowidz z Człuchowa już wie, czy warto wtedy zaplanować sobie wiosenny wypoczynek w kraju.

Najnowsza przepowiednia Jackowskiego dla Polaków

Krzysztof Jackowski zdążył przyzwyczaić wszystkich Polaków do swoich katastroficznych wizji. Dlatego, gdy profeta dzieli się nowymi przepowiedniami, większość osób reaguje strachem. 

Nic dziwnego, ponieważ Krzysztof Jackowski od lat przewiduje wydarzenia, które mają mieć miejsce w Polsce i na świecie. Jego przepowiednie budzą wiele kontrowersji, ale jednocześnie cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród ludzi. 

Reklama

Oto co przewidział Krzysztof Jackowskiego na wiosnę 2023... w styczniu!

Według Jackowskiego wiosna 2023 będzie czasem wielkich przemian i wydarzeń, które zaskoczą wiele osób. Warto przypomnieć, że w styczniu 2023 roku Jackowski stwierdził, że wiosna będzie czasem wielkich tąpnięć. Ludzie będą tak tym zaaferowani, że nie dostrzegą, że już przyszła.

"Akurat wiosna, okres kwietnia, mam takie wrażenia, że będą bardzo niedobre rzeczy finansowo się będą działy. Wiosnę przysłonią nam duże problemy wielkich tąpnięć. One mogą mieć związek z tąpnięciami na świecie. Ale wszyscy będziemy o tym mówili i myśleli. Nie dostrzegając, prawie że jest wiosna. Wiosna będzie ładna moim poczuciu" - wyznał wówczas Jackowski w rozmowie z "Super Expressem".

Krzysztof Jackowski przewidział pogodę na wiosnę 2023. Czy warto zaplanować wypoczynek?

Tym razem w rozmowie z dziennikiem jasnowidz z Człuchowa powiedział... jeszcze bardziej tajemniczo. Jaka zatem pogoda czeka Polaków na wiosnę 2023?

"To będzie rok deszczowy ogólnie. Ale nie oznacza to, że wiosna nie będzie ładna" - powiedział dla "Super Expressu". To jak, wybieracie się gdzieś w weekend?

Zobacz też:

Ile zarabia Krzysztof Jackowski? Oto czego się dorobił na przepowiedniach

Jasnowidz Jackowski nagle doznał wstrząsającej wizji! Pilnie mówi, co zobaczył. Wskazał miejsce w Polsce

Krzysztof Jackowski zobaczył barykady na ulicach. Cała Polska w paraliżu!

Krzysztof Jackowski szokuje w sprawie Iwony Wieczorek: "Dzieje się coś złego"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | przepowiednie
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy