Reklama

Reklama

Reklama

Krzysztof Jackowski przewidział pogodę na lato 2023. Kiedy warto zaplanować urlop?

Krzysztof Jackowski w swojej najnowszej wizji przewidział, jaki będzie rok 2023 dla Polaków pod względem... pogody. Jaka będzie pogoda na lato 2023 w Polsce? My już to wiemy - przeczytaj najnowszą przepowiednię jasnowidza Jackowskiego i zaplanuj idealny wypoczynek.

Krzysztof Jackowski przewidział pogodę na lato 2023. Kiedy warto zaplanować urlop?

Krzysztof Jackowski w najnowszej przepowiedni na temat pogody dodał wątek niebezpieczeństwa. Trudno się dziwić, skoro jasnowidz z ?Człuchowa był angażowany do poszukiwań m.in. Iwony Wieczorek

Krzysztof Jackowski podzielił się pogodową wizją dla "Super Expressu". Jaka będzie pogoda na wiosnę, lato i jesień 2023 w Polsce?

Reklama

Przypomnijmy, jak zapowiadał zimę 2022/2023: "Zima będzie jak kapryśna ciotka. Będą dwa mocne uderzenia zimy. Mocne, ale krótkotrwałe. Mróz, ale dużo śniegu. Krótkotrwały kataklizm śnieżny. To będzie topnieć, za jakiś czas znów krótkotrwały kataklizm śnieżny, mroźny i znów taka "ciapaja".

W takim razie pozostanie nam czekać na drugie, mocne uderzenie zimy. Po pierwszym nie ma już ani śladu.

Krzysztof Jackowski. Jaka będzie pogoda na wiosnę 2023 w Polsce?

Jaka będzie pogoda na wiosnę 2023 według wizji Jackowskiego? Akurat jasnowidz najmniej informacji poświęcił tutaj pogodzie. Niestety, ale widział wiosnę inaczej, niż wszyscy mogliśmy przewidywać.

"Akurat wiosna, okres kwietnia, mam takie wrażenia, że będą bardzo niedobre rzeczy finansowo się będą działy. Wiosnę przysłonią nam duże problemy wielkich tąpnięć. One mogą mieć związek z tąpnięciami na świecie. Ale wszyscy będziemy o tym mówili i myśleli. Nie dostrzegając, prawie że jest wiosna. Wiosna będzie ładna moim poczuciu" - wyzna tajemniczo i niepokojąco Jackowski.

Krzysztof Jackowski. Jaka będzie pogoda na lato 2023 w Polsce?

Jasnowidz Jackowski lakonicznie jedynie wspomniał, że: "to będzie rok deszczowy, mokry. Lato będzie deszczowe". W sumie to dobra informacja dla rolników, którzy od kilku lat narzekają na suszę i niskiej jakości uprawy.

Krzysztof Jackowski. Jaka będzie pogoda na jesień 2023 w Polsce?

Złowrogą przepowiednię oprócz wiosny, Jackowski przewidział też pogodę na jesień 2023: "Jesień będzie inna niż wszystkie. I to nie jest przekora, będziemy już żyli w innej sytuacji jak żyliśmy przez wiele lat".

O jakiej innej sytuacji może mówić Jackowski? Ostatnio wspominał, że ludzie będą uciekali z takich miast jak Rzeszów i Lublin...

Krzysztof Jackowski. Jaka będzie pogoda na zimę 2023 w Polsce?

Czy jasnowidz z Człuchowa przewidział też, jaką pogodę mogą się spodziewać polacy zimą 2023? Okazuje się, że Jackowski nie zna odpowiedzi na to pytanie.

Wszystko przez inną wizję, która kompletnie zakrywa jego obraz: "Za daleko sięgamy. Odpowiem tak: ciężko mi jest przewidzieć tak odległy czas pogody zimy w innej Polsce. Wszak nie mamy jeszcze innej Polski, a już pan pyta o zimę.

Zobacz też:

Jackowski widzi ucieczkę z miasta w lubelskim. "Ludzie dobrowolnie w lęku będą się przenosić"

Krzysztof Jackowski widzi upadek polskiego miasta. Które będzie miało kłopoty w 2023 roku?

Krzysztof Jackowski wie już, co przyniesie rok 2023. To będzie koszmar

Krzysztof Jackowski straszy Polaków ekonomiczną katastrofą. To może stać się w każdej chwili

Jackowski miał wizję w sprawie Iwony Wieczorek: "Ciało już nie istnieje"

Co łączyło Iwonę Wieczorek i "Krystka" z Zatoki Sztuki? Więcej, niż wszystkim się wydaje


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | przepowiednie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy