Reklama
Reklama

Ile zarabia Krzysztof Jackowski? Oto czego się dorobił na przepowiedniach

Krzysztof Jackowski, czyli znany wszystkim Polakom jasnowidz z Człuchowa od wielu lat jest znany z mało optymistycznych wizji. Czy popularność w kraju pozwoliła Jackowskiemu wzbogacić się na tyle, że nie musiałby pracować do końca życia? Usiądźcie wygodnie, bo prawda może was przytłoczyć! Oto jak wygląda majątek jasnowidza.

Krzysztof Jackowski. Najpopularniejszy jasnowidz w Polsce

Krzysztof Jackowski miał okazję brać udział w najpopularniejszych poszukiwaniach w Polsce. Najpierw pomagał w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek, następnie wskazał prawidłowe miejsce ciała Piotra Woźniaka-Staraka, a także podawał informacje w sprawie poszukiwanego Jacka Jaworka. Oprócz medialnych spraw pomagał setkom osób, które szukały męża, żony, córki, siostry, brata... Wydawać by się więc mogło, że dzięki setkom klientów majątek jasnowidza Jackowskiego jest spory. Oto jak wygląda rzeczywistość!

Reklama

Ile zarabia Krzysztof Jackowski? Więcej, czy mniej niż myślimy?

Niestety prawda na temat zarobków jasnowidza Jackowskiego jest zgoła odmienna. Choć wydaje się, że jest wszędzie, czy to w mediach, czy na YouTubie, to Krzysztof nie przywiązuje wagi do dóbr materialnych i majątku. Co prawda nie może narzekać na brak funduszy, ale jego konta nie zasilają miliony złotych.

Krzysztof Jackowski jest za to dumny ze swojej wolności finansowej. Jak wówczas wspomniał, stroni od wszelkich pożyczek i kredytów, a budżet domowy skrupulatnie oblicza.

"Nie lubię też kredytów i ich nie zaciągam. Wolałbym brukiew jeść, niż żyć z bankowych pieniędzy" - wyznał Jackowski.

Ile kosztuje usługa jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego?

Oprócz celebrytów i gwiazd, które szukają zaginionych bliskich, Jackowski pomaga wielu osobom prywatnym. Jego sposobem na reklamę jest dzielenie się z wizjami na YouTubie. Okazuje się, że usługa jasnowidza nie jest nadwyraz wysoka.

"Przez trzydzieści lat mojej pracy odnalazłem blisko 700 ciał. Większość za 200 złotych" - zdradził Jackowski. Spodziewaliście się, że tak mało?

Jak przygotować się do wizyty u Jackowskiego?

Umówienie się na wizytę do jasnowidza nie jest skomplikowane. Na jego stronie internetowej jest dokładna instrukcja w jaki sposób wygląda spotkanie z Jackowskim i co trzeba ze sobą przynieść: "Aby pan Jackowski mógł wykonać poprawną wizję, podczas spotkania prosimy o dostarczenie odpowiednich materiałów". 

Materiałami nazywamy tutaj rzeczy, które należały do osoby zaginionej: ostatnio ubranej koszulki, zdjęcia, ulubionej książki, zabawki. Jeśli sprawa jest szczególna, Jackowski może poprosić o przyniesienie innych materiałów pomocnych do uzyskania wizji.

Zobacz też:

Krzysztof Jackowski pilnie alarmuje: W kwietniu czeka nas armagedon. Ostrzega Polaków!

Jackowski widział, co stanie się w marcu 2023: "Polska poniesie straty"

Jasnowidz Jackowski nagle doznał wstrząsającej wizji! Pilnie mówi, co zobaczył. Wskazał miejsce w Polsce

Krzysztof Jackowski zobaczył barykady na ulicach. Cała Polska w paraliżu!

Krzysztof Jackowski szokuje w sprawie Iwony Wieczorek: "Dzieje się coś złego"

Jasnowidz Krzysztof Jackowski zapowiada "Nowy Porządek Świata"? Co nas czeka? 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | przepowiednie | horoskop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama