Reklama
Reklama

Jackowski widział, co stanie się za chwilę! Podzielił to na dwa etapy

Krzysztof Jackowski nie pozwala nam o sobie zapomnieć! Profeta z Człuchowa zdradził, czego możemy się spodziewać w kraju na przestrzeni najbliższych kilku tygodni. Jasnowidz podzielił to na dwa etapy, a mowa o... pogodzie! Jesteście gotowi na wieści na majówkę?

Najnowsza przepowiednia Jackowskiego dla Polaków

Krzysztof Jackowski zaskakuje swoimi przepowiedniami na... dosłownie każdą dziedzinę życia. Politykazaginięciawszelkie nieszczęścia, a także... pogoda - wachlarz tematyczny objawień jest naprawdę szeroki. Dziennikarze postanowili zapytać, co w najnowszej wizji przewidział dla Polaków na upragnione dni wolne od pracy. Możliwe, że będziecie zaskoczeni!

Reklama

Jackowski widział, co stanie się za chwilę! Podzielił to na dwa etapy

Według Jackowskiego majówka 2023 będzie totalnym przeskokiem od tego, co widzimy obecnie za oknem. W wielu miejscach w Polsce obecnie pada deszcz, jest niska temperatura, a temperatury nie przekraczają 16 stopni Celsjusza. Jak na kwiecień to naprawdę jest kiepsko...

Natomiast jasnowidz Jackowski przewidział, że to tylko chwilowe załamanie pogody: "Kwiecień i maj podzieliłbym na dwa etapy. Pierwszy z nich właściwie mamy i on jeszcze potrwa. Jest to kapryśna pogoda, czyli niestety słońce będzie walczyło z chmurkami" - wyznał dla serwisu O2.pl

Jackowski twierdzi, że na majówkę 2023 przyjdzie lato: "Będzie taki przeskok"

"Dopiero w drugim etapie - koniec kwietnia, maj, zrobi się od razu lato. Będzie taki przeskok. Teraz mamy kapryśną wiosnę, a jak już te chmurki dadzą sobie trochę spokoju, to od razu będzie ciepło jak latem" - dodał profeta.

Biorąc pod uwagę mapę prognozy pogody Interii na majówkę, to końcówka kwietnia będzie pogodą w kratkę - w jeden dzień deszcz i 12 stopni, a na następny 18 stopni i słońce. Niestety majówka nie będzie się wiele różnić od końcówki kwietnia.

To jak, gotowi na majówkę? Nie zapomnijcie o ciepłych ubraniach, bo przecież każdy może się pomylić...

Zobacz też:

Ile zarabia Krzysztof Jackowski? Oto czego się dorobił na przepowiedniach

Nowa przepowiednia Jackowskiego na wiosnę 2023. Oto co nas czeka

Jasnowidz Jackowski nagle doznał wstrząsającej wizji! Pilnie mówi, co zobaczył. Wskazał miejsce w Polsce

Krzysztof Jackowski zobaczył barykady na ulicach. Cała Polska w paraliżu!

Krzysztof Jackowski szokuje w sprawie Iwony Wieczorek: "Dzieje się coś złego"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | przepowiednie
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy