Reklama
Reklama

Jackowski wie, jakie zadania będą na maturze z j. polskiego i matematyki

Krzysztof Jackowski jako uniwersalny profeta udziela porad związanych z każdą dziedziną życia. Ostatnio mówił o pogodzie na majówkę, o wyborach w Polsce, a także nieszczęściach, które mogą zostać wywołane przez wojnę. Tym razem jasnowidz z Człuchowa przekazał, co ukazało mu się w wizji dla maturzystów. Okazuje się, że wie, jakie będą pytania na arkuszach z języka polskiego i matematyki!

Najnowsza przepowiednia Jackowskiego dla maturzystów

Krzysztof Jackowski ma informacje dla polskich maturzystów. Wiadomo, że dla młodych licealistów matura jest stresującym przeżyciem, ale egzamin z matematyki śni się niektórym po nocach. Okazuje się, że jasnowidz ma przerażającą wizję, która nie uspokoi martwiących się o pytania na maturze 2023. Zdradził też, co czeka młodych uczniów na egzaminie z języka polskiegoJakie pytania się pojawią w arkuszach maturalnych 2023?

Jasnowidz Jackowski widział, jakie zadania będą na maturze z języka polskiego

Matura 2023 z obowiązkowego przedmiotu, jakim jest język polski często spędza sen z powiek osobom, które preferują ścisłe przedmioty. Co roku dywaguje się "jaki teraz będzie temat". I tutaj Jackowski przychodzi z odpowiedzią!

Reklama

"Z języka polskiego na 100 proc. będzie taki temat, o którym się mówi pewniak. Nie wiem, co to znaczy. Wszyscy mówią, że będzie i on będzie. Dwa kolejne tematy będą sporym zaskoczeniem. To będą dwa przeciwstawne tematy. Po maturze, mimo takich zaskakujących pytań, wszyscy, którzy przystąpią do egzaminu, będą mówić, że matura była łatwa" - mówił Krzysztof Jackowski dla "Super Expressu".

Jackowski wie, jakie zadania będą na maturze z matematyki

Drugim obowiązkowym przedmiotem (przywróconym przed laty) jest królowa nauk i jednocześnie koszmar wszystkich uczniów, którzy są humanistami. I tutaj jasnowidz Jackowski przychodzi z mniej optymistyczną informacją. W swojej wizji przewidział koszmar uczniów!"Będzie problematyczna. Widzę, jakiś wzór matematyczny, jakieś całki. Z tym akurat wszyscy piszący maturę będą mieć najwięcej problemu. Co ciekawe, wyniki będą zdecydowane lepsze niż w poprzednim roku" - uspokaja Jackowski.

Maturzystom życzymy powodzenia na każdym przedmiocie!

Zobacz też:

Jackowski widział, co stanie się za chwilę! Podzielił to na dwa etapy

Ile zarabia Krzysztof Jackowski? Oto czego się dorobił na przepowiedniach

Jasnowidz Jackowski nagle doznał wstrząsającej wizji! Pilnie mówi, co zobaczył

Krzysztof Jackowski zobaczył barykady na ulicach. Cała Polska w paraliżu!

Krzysztof Jackowski szokuje w sprawie Iwony Wieczorek: "Dzieje się coś złego"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | przepowiednie
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy