Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Izabela Janachowska ubrała gwiazdy na galę Polsatu. Teraz nie chcą jej oddać sukienek!

Izabela Janachowska-Jabłońska olśniewała kreacją na gali 30-lecia Polsatu. Prowadząca program "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" miała okazję pomóc gwiazdom w wyborze sukienek na ten wyjątkowy wieczór. W rozmowie z reporterem Pomponika ślubna ekspertka podzieliła się odczuciami po dołączeniu do ekipy Polsatu. Przy okazji wyznała, że będzie miała problem ze zwrotem ubrań do jej concept store'u.

Izabela Janachowska-Jabłońska o pracy w Polsacie! "Jestem w swoim miejscu"

Izabela Janachowska ma na swoim koncie wieloletnie doświadczenie w organizacji ślubów, a jej format "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" doskonale się w ten trend wpisuje. Przed kamerami Iza pomaga młodym parom w zorganizowaniu najważniejszego dnia w ich życiu. Ślub, pomimo ich przeciwności losu ma być najpiękniejszy!

Co skłoniło Izę Janachowską do przejścia do telewizji konkurencyjnej? W rozmowie z Pomponikiem, Izabela Janachowska wyznała, że od razu poczuła chemię z pracownikami Polsatu.

Reklama

Docenia również możliwość realizowania własnych pomysłów na program. Nie mniej ważna jest też atmosfera pracy. Iza podkreśla, że ma okazję pracować ze zdolnymi i ambitnymi osobami z produkcji. 

"Już po pierwszych rozmowach z osobami, które pracują w stacji Polsat poczułam, że to jest takie miejsce, w którym można być sobą, można pracować na swoich zasadach, że jest to bardzo przyjazne środowisko pracy. Jestem otoczona praktycznie samymi kobietami, które są super. To są dziewczyny ambitne, które chcą się rozwijać, które są bardzo profesjonalne, są wobec siebie lojalne i się wspierają nawzajem. Aż chce się z nimi pracować. Mamy jeden cel, gramy do tej samej bramki, dzięki temu wszystkie możemy się rozwijać i to jest super (...) Czuję, że w tym momencie zdecydowanie jestem w swoim miejscu".

Izabela Janachowska ubrała gwiazdy na galę Polsatu. Teraz nie chcą jej ich oddać

Izabela Janachowska stała się "prawą ręką" stylistki programowej. Na galę z okazji 30-lecia telewizji Polsat Iza miała okazję ubrać Karolinę GilonMisheel Jargalsajkhan, Dominikę Tarczyńską i Aleksandrę Szwed.

"Muszę tutaj wspomnieć o Dagmarze Radzikowskiej, która jest najważniejszą stylistką telewizji Polsat. Ona zaszczepiła we mnie pomysł oglądając moje stylizacje, które sobie przygotowuje do "Tańca z gwiazdami". Gdzieś tam zawsze one trafiały w jej gust i powiedziała do mnie: "Iza, może byśmy coś razem zrobiły? Może w związku z tym, że zbliża się 30-lecie to zechciałabyś ubrać nasze gwiazdy?"

"Ja się w ogóle nie spodziewałam takiej propozycji, więc było mi miło. Oczywiście, z wielką radością udostępniłam swój concept store, mówię: przychodźcie, wybierajcie, bawecie się, bądźcie najpiękniejsze!"

Reporter Pomponika rozmawiał wcześniej z Karoliną Gilon, która jasno stwierdziła, że tak podoba jej się sukienka od Izabeli, że prawdopodobnie jej nie zwróci. Co sama Iza o tym sądzi?

"Wszystkie dziewczyny mi dzisiaj mówią, że "sukienki nie wracają do concept store"! (śmiech). Przed chwilą szybkowałam się w garderobie, a dziewczyny już wychodziły gotowe - ja miałam łzy w oczach, jak one pięknie wyglądały!"

Zobacz też:

Karolina Gilon wreszcie to ujawniła. To Iza Janachowska ubiera gwiazdy Polsatu!

30-lecie Polsatu. Karolina Gilon, Ola Szwed i Izabela Janachowska po przymiarkach sukien na Galę Polsatu

Milionerka i bizneswoman Izabela Janachowska ma sporo na głowie. Jak wygląda jej dzień? 
Janachowska zjada śniadanie w skąpym bikini w basenie, eksponując szczupłą figurę. Ale wcięcie w talii!


pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy