Reklama

Reklama

Reklama

Gilon w sukni koloru magenta, Janachowska w połyskującej czerni, a Szwed jak panna młoda. Tak wyglądają kreacje gwiazd na Galę Polsatu

Święto Polsatu i uroczysta gala z okazji 30-lecia stacji zbliża się wielkimi krokami. Już jutro 6 grudnia o godz. 20.00 widzowie zobaczą plejadę gwiazd na ekranach telewizorów. Za kulisami już trwają pieczołowite przygotowania. Ujawniamy, w jakich strojach wystąpią niektóre z gwiazd na scenie Teatru Narodowego.

Karolina GilonIzabela Janachowska czy znane z "Rodziny zastępczej" Misheel Jargalsajkhan i Aleksandra Szwed odwiedziły pracownię krawiecką, która przygotowuje dla gwiazd wieczorowe stroje specjalnie na zbliżającą się Galę Polsatu

Reklama

Jubileuszowa Gala na żywo prosto z Teatru Wielkiego - Opery Narodowej, już 6 grudnia o 20:00 na antenie Polsatu i w serwisie Polsat Go.

Tak gwiazdy przygotowują się do Gali Telewizji Polsat

Telewizja Polsat świętuje swoje 30-lecie! Z tej okazji stacja zorganizuje jubileuszową galę, podczas której usłyszymy najważniejszych polskich wykonawców oraz zobaczymy gwiazdy, które związane są ze stacją.

6 grudnia w trakcie uroczystej gali a żywo z Teatru Wielkiego - Opery Narodowej Polsat przypomni najważniejsze momenty z historii stacji i podsumuje 30 lat swojej działalności. 

Widzowie zobaczą gwiazdy, które od 3 dekad bawią i wzruszają.  Na scenie wystąpią Maryla Rodowicz, Doda, czy Ralph Kaminski. Nie zabraknie również takich gwiazd jak: Muniek Staszczyk, Lady Pank, Kortez, Maciej Maleńczuk, Organek, Dawid Kwiatkowski, Golec uOrkiestra, Enej, Grzegorz Hyży. 

Polsat przygotował też wiele niespodzianek na tę okazje. Widzowie i obecni w Teatrze Wielkim goście obejrzą specjalnie przygotowane materiały o początkach stacji i jej kultowych produkcjach! Wśród prowadzących będą gwiazdy związane z Telewizją Polsat od początku i te, które dołączyły do nas niedawno m.in. Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski, Maciej Rock, Zygmunt Chajzer, Dorota Gawryluk, Bogdan Rymanowski, Jerzy Mielewski, Karolina Gilon, która od 2019 roku prowadzi w stacji program "Love Island. Wyspa miłości" oraz Iza Janachowska, prowadząca nie tylko "Taniec z gwiazdami", ale też swój autorski projekt "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej"

Dwie ostatnie gwiazdy Karolinę Gilon i Izabelę Janachowską mogliśmy podpatrzeć podczas przymiarek sukien wieczorowych. Wiemy, w jakich sukniach wystąpią na Gali w Teatrze Narodowym. Gilon wybrała długą suknię w modnym kolorze magenta. Janachowska zaś połyskującą czarną suknię z trenem i odkrytymi plecami. Również czarne suknie na 30-lecie Polsatu wybrały Dominika Tarczyńska - gwiazda Polsat News postawiła na asymetryczną suknię ze srebrną lamówką oraz Misheel Jargalsajkhan. Jej serialowa siostra z serialu "Rodzinka zastępcza" A;Aleksandra Szwed postawiła na białą suknię, w której wygląda jak panna młoda. 

Podobają wam się kreacje wieczorowe gwiazd? Będziecie oglądać galę 30-lecia Polsatu z Teatru Narodowego?

Zobacz też:

Ola Szwed pokazała zdjęcie ze swoimi "siostrami"! Ale się zmieniły!

Karolina Gilon już wita Edwarda Miszczaka w rodzinie Polsatu. "U nas jest naprawdę fajnie, jest rodzinnie"

Karolina Gilon wreszcie to ujawniła. To Iza Janachowska ubiera gwiazdy Polsatu!pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama