Reklama

Reklama

Reklama

Izabela Janachowska i Paulina Sykut-Jeżyna w zachwycających stylizacjach. Która lepiej?

"Taniec z gwiazdami" od lat wzbudza wiele emocji. W tym roku również. Na parkiecie polsatowskiego show pojawili się aktorzy, sportowcy, a nawet detektyw. W programie liczy się taniec, ale oczom widzów nie umknęły również piękne stylizacje dwóch prowadzących. Izabela Janachowska i Paulina Sykut-Jeżyna zaprezentowały ponadczasową klasykę.

Izabela Janachowska i Paulina Sykut-Jeżyna to dwie prowadzące nowy sezon programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Chociaż w show jest wiele gwiazd, to właśnie obydwie panie zwracały na siebie największą uwagę. Wszystko za sprawą pięknie dobranych stylizacji.

Reklama

Izabela Janachowska i Paulina Sykut-Jeżyna w zjawiskowych stylizacjach

Izabela Janachowska podczas pierwszego odcinkach nowego sezonu pojawiła się na scenie w jasnoniebieskiej sukni. Prezenterka wyglądała, jak prawdziwa księżniczka wyjęta z bajki Disneya. Jej koleżanka Paulina Sykut-Jeżyna postawiła na długą czarną sukienkę z głębokim dekoltem.

Obydwie prezentowały się znakomicie. Prowadzące show miały również delikatny makijaż, który rozświetlił ich cerę.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów obydwu pań. Większość była zachwycona ich stylizacjami, które bez wątpienia były dopięte na ostatni guzik.

Ślicznie

Pięknie

Rewelacja - pisali internauci.


"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" - zasady programu

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" to polski program rozrywkowy emitowany od 16 kwietnia 2005 roku do 27 listopada 2011 roku na antenie TVN i ponownie od 7 marca 2014 roku na antenie Polsatu. Jest oparty na brytyjskim formacie "Dancing with the Stars".

Uczestnicy prezentują na żywo wcześniej przygotowany taniec, który oceniany jest przez komisję jurorską w skali od 1 do 10. Występy oceniają również telewidzowie, którzy mogą głosować. W każdym odcinku odpada jedna para, która uzyskała najmniejszą liczbę głosów.

Nagrodą główną w programie jest Kryształowa Kula. Od jesieni 2007 do 2011 roku gwiazdor wygrywający program dodatkowo otrzymywał samochód, a od 2014 roku zwycięzcy otrzymują pieniądze: celebryta 100 tys. zł, a partnerujący mu tancerz 50 tys. zł.

Zobacz też:

Natalia Janoszek i ostatnie przygotowania przed "TzG". Jak radzi sobie na parkiecie z Rafałem Maserakiem?

"Taniec z Gwiazdami". Karolina Pisarek zdradza, jak głosować. Łamie regulamin? "Jak nie drzwiami, to oknem"

"Taniec z gwiazdami" rusza już dziś. Bukmacherzy przewidują, kto odpadnie

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy