Reklama

Reklama

Reklama

Natalia Janoszek i ostatnie przygotowania przed "TzG". Jak radzi sobie na parkiecie z Rafałem Maserakiem?

Natalia Janoszek jest jedną z celebrytkę, które już 29 sierpnia o 20:05 zadebiutuje w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Do wielkiego dnia zostało zaledwie kilka dni, dlatego piękność wykorzystuje każdą wolną chwilę na treningi ze swoim tanecznym partnerem - Rafałem Maserakiem. Jak wyglądają ćwiczenia Natalii Janoszek tuż przed jej debiutem na parkiecie?

Natalia Janoszek i ostatnie przygotowania przed "TzG". Jak radzi sobie na parkiecie z Rafałem Maserakiem?

Natalia Janoszek już może doczekać się najbliższego poniedziałku. To właśnie wtedy wystąpi po raz pierwszy na parkiecie programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Aktorka czuje się doskonale przygotowana przez swojego trenera - Rafała Maseraka. Przypomnijmy, że tancerz zdobył Kryształową Kulę aż dwukrotnie: w 2009 roku w parze z Anną Muchą oraz rok później, gdy na parkiecie opiekował się Julią Kamińską. W innych edycjach sportowiec występował z takimi gwiazdami jak: Marcelina Zawadzka, Katarzyna Figura, Aleksandra Kwaśniewska czy Małgorzata Foremniak.

Reklama

Rafał reprezentuje najwyższą klasę taneczną "S" w tańcach latynoamerykańskich, nic więc dziwnego, że Natalia Janoszek może czuć się pewnie, gdy trenuje u boku Maseraka. Aktorka wyciska siódme poty niemal każdego dnia na sali treningowej, by jak najlepiej zaprezentować się podczas poniedziałkowego występu, a nie jest to łatwe zadanie.

Natalia Janoszek wcześniej nie miała kontaktu z profesjonalnym tańcem towarzyskim. Od lat jest aktorką kina Bollywood i reprezentantką Polski w konkursach piękności. Rozpoznawalność na świecie sykała za sprawą filmu "ChickenCurry Law", w którym zagrała główną rolę.

Jak wygląda Natalia Janoszek podczas treningów u boku Rafała Maseraka?

Nowy sezon programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" rozpocznie się 29 sierpnia o 20:05 na antenie stacji Polsat. Wszystkie dotychczasowe odcinki show dostępne są już teraz na PolsatGO (tutaj).

Zobacz też:

Natalia Janoszek chciała wspierać Ukrainę. Dlaczego zakazano jej tego w Paryżu?!

Taniec z Gwiazdami: Nowa uczestniczka tanecznego show zadziwi widzów. Ma wiele atrybutów, by wygrać

Kolacja Natalii Janoszek z greckim milionerem! Będzie kolejne spotkanie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Maserak | Natalia Janoszek | "Taniec z gwiazdami"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy