Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

„Taniec z Gwiazdami”. Karolina Pisarek zdradza, jak głosować. Łamie regulamin? "Jak nie drzwiami, to oknem"

​Karolina Pisarek jest jedną z gwiazd najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami", która rusza dzisiaj wieczorem, tj. 29 sierpnia o godz. 20.05 w Polsacie. Modelka bardzo liczy na głosy widzów i ich wsparcie. Zdradziła nawet sposób, jak mogą ona nią głosować Polacy za granicą. Czy to jest zgodne z regulaminem głosowania w "TzG"?

Karolina Pisarek zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami"

Karolinę Pisarek czeka już niedługo wielki debiut na parkiecie. Już raz widzieliśmy ją tańczącą. Było to w trakcie jej głośnego wesela. Pierwszy taniec z mężem Rogerem Sallą ułożyła dla pary tancerka Agnieszka Kaczorowska-Pela. Choreografia wówczas nie przypadła do gustu internautom. Tym razem, w "Tańcu z gwiazdami", modelce na parkiecie towarzyszyć będzie  Michał Bartkiewicz. Tancerz i trener zdradził w rozmowie z Pomponikiem, że Karolina świetnie się spisała podczas próby generalnej.

Reklama

"Trener zadowolony, dumny. Jeżeli taką formę będzie miała w programie na żywo, to wszystko będzie dobrze".

Karolina przyznała, że ma tremę. Układ, który zaprezentują już pierwszego dnia, jest bardzo wymagający.
"Wchodzimy do pierwszego odcinka, można powiedzieć, z przytupem.  Jako osoba, która nigdy nie tańczyła, powiedziałabym sobie, oglądając nasz wykon: Wow! To musi być proste! Ale jak przyszłam na salę i Michał mi to wszystko pokazał, to w ogóle nie jest proste" - mówi Karolina Pisarek w rozmowie z Pomponikiem.

Modelka i jej partner zdradzili, że wiele figur w ich tańcu będą musieli zatańczyć solo. Zdaniem trenera, na pierwszy taniec, to bardzo odważny układ. Obawiają się trzech trudnych momentów w układzie.

Karolinę Pisarek na widowni będzie wspierać mama, która specjalnie na tę okazję przyjechała do Warszawy. Nie zabraknie też męża modelki Rogera Salli.

Karolina Pisarek ma sposób na głosowanie?

Karolina Pisarek podczas rozmowy z reporterem Pomponika zdradziła sposób, w jaki Polacy mieszkający za granicą mogą głosować na nią w konkursie. Do tej pory rodacy spoza Polski nie mogli brać udziału w głosowaniach. Nie pozwalał na to system głosowania. Okazuje się jednak, że można go przechytrzyć, instalując specjalną aplikację. Karolina na swoim Instagramie zdradziła dokładne szczegóły tego sposobu. 

"Osoby mieszkające za granicą, które chcą wziąć udział w głosowaniu, muszą zainstalować aplikację VPN i kliknąć lokalizację "Polska". W ten sposób bardzo prawdopodobne, że aplikacja TzG będzie działać i będzie można oddać swój głos" - ujawnia modelka w  relacji na Instagramie.

Zapytana przez reportera Pomponika, dlaczego zdradza sposób obejścia regulaminu głosowania, Pisarek przyznała, że ma rodzinę za granicą i bardzo che, by jej najbliżsi też mogli na nią głosować.

"Mój tata mieszka w Niemczech. Fajnie by było, gdyby mógł oddać głos. Moi bliscy też mogą wykazać się miłością i zaangażowaniem i zagłosować. Liczę trochę na to. Nie ma co wykluczać kogoś z tego głosowania. Polacy powinni mieć też swoje prawa za granicą. 

Karolinę Pisarek oraz pozostałych uczestników "Tańca z Gwiazdami" można zobaczyć już dzisiaj o godz. 20.05 na antenie Polsatu. Będzie dopingować modelkę? Zagłosujecie na nią?

Zobacz też:

Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz na treningu przed "Tańcem z Gwiazdami". Mają szanse na wygraną?

Karolina Pisarek ujawnia, czy zapłaciła podatek od kopert

Krupa zbulwersowana wyznaniem Pisarek na temat kopert. Czy odżyje dawny konflikt między paniami?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pisarek | "Taniec z gwiazdami"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy