Reklama
Reklama

Życie Karoliny Pisarek zmieniło się po ślubie. "Codziennie się wzruszam, patrząc na Rogera"

Karolina Pisarek (24 l.) wzięła sobie za męża Rogera Sallę (28 l.) już prawie dwa tygodnie temu, a dokładnie 10 czerwca. Chociaż emocje po uroczystości zdążyły już opaść wśród większości gości, młoda żona wciąż cieszy się ze swojego nowego statusu. Okazuje się, że obrączka na palcu wprowadziła wiele zmian w życiu modelki.

Karolina Pisarek czuje się świetnie po ślubie?

Karolina Pisarek wciąż przeżywa dzień swojego ślubu, który był dla modelki wyjątkowo ważny. Wydarzenie relacjonowano nawet w "Dzień Dobry TVN", pokazując przygotowania Karoliny do wielkiego dnia - poprzez wybór dekoracji, po przymiarki sukni ślubnej. Niedoszła gwiazda "Top model" zasypała fanów wspomnieniami z wesela, aż ci prosili ją, by zachowała te piękne momenty dla siebie, bo mieli już dość spamu.

Celebrytka nic sobie z tego nie zrobiła i po 10 dniach od uroczystości ponownie odniosła się do istoty małżeństwa, tłumacząc, że ślub wiele zmienia. Daje spokój i szczęście, gwarantuje stabilność i spełnienie.

Karolina Pisarek wyruszyła w podróż poślubną

Reklama

Karolina i jej mąż Roger nie muszą martwić się o finanse, więc razem wybrali się na wakacje dla VIP-ów. W ten sposób para pragnie uczcić swoje zaślubiny. Celebrytka zaczęła relacjonować podróż w sieci, jednak nie zdradziła jeszcze, dokąd wybiera się z ukochanym. O wszelkich nowinkach w tym temacie poinformujemy Was na bieżąco.

Obstawiacie Paryż czy jeden z ciepłych krajów?

Zobacz też:

Hojna TVP spełnia 3 marzenia Katarzyny Cichopek. Co tym razem?

Halina Młynkowa tłumaczy się ze swojej dziwacznej stylizacji. "Wiedziałam, że tego nie zrozumieją"

Agata i Piotr Rubikowie świętują rocznicę ślubu. Pokazali stare zdjęcia

Jak wypocząć na wakacjach i nie wydać fortuny? Sześć rad

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pisarek | Roger Salla
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy