Reklama

Reklama

Reklama

To Agnieszka Kaczorowska odpowiada za pierwszy taniec Karoliny Pisarek. Znamy szczegóły umowy między gwiazdami

​Taniec Karoliny Pisarek i Rogera Salli, tak szeroko komentowany w mediach został przygotowany przez Agnieszkę Kaczorowską. Celebrytka zdradziła, ile zarobiła za choreografię i treningi.

Karolina Pisarek 10 czerwca wyszła za mąż. Ślub modelki i Rogera Salli był wydarzeniem medialnym. Jej pierwszy taniec z mężem komentowano w mediach. Okazuje się, że przygotowała go koleżanka modelki i znana tancerka Agnieszka Kaczorowska-Pela. Celebrytka zdradziła, ile policzyła za swoją pracę. 

Agnieszka Kaczorowska przygotowała pierwszy taniec Karoliny Pisarek i Rogera Salli

Agnieszka Kaczorowska-Pela od kilku lat prowadziła na warszawskiej Pradze szkołę tańca Danceworld, która cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród klientów, jednak od czasu wybuchu epidemii jest zamknięta. W ofercie znajdowały się kursy tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także przygotowanie przyszłych małżonków do ich pierwszego tańca weselnego.

Reklama

Tą ofertą zasugerowała się Karolina Pisarek, która poprosiła Kaczorowską o pomoc. Ona i jej mąż w dniu ślubu zatańczyli do utworu "Forever", znanego z serialu "Euphoria". Ich wykonanie było dość mocno krytykowane przez internautów. Agnieszka Kaczorowska, która odpowiada za przygotowanie państwa młodych, postanowiła usprawiedliwić się trochę.

Kaczorowska wyjaśniła też dlaczego w choreografii wyraźnie widać, że partnerzy boksują się, co najbardziej krytykowali fani modelki, jako element zupełnie niepasujący do tańca weselnego. 

Co do rozliczenia, to Agnieszka Kaczorowska zdradziła, że przygotowanie choreografii oraz treningi z młodą parą potraktowała jako barter i nie wzięła za to pieniędzy.

Zobacz też:

LUKSUSOWE wakacje po ślubie Pisarek! Gdzie się wybrała z ukochanym?

Skiba bezlitośnie o Górniak i jej kosmicznych teoriach: "Czarne dziury występują nie tylko w kosmosie, ale także w mózgu"

U2: Bono poznał rodzinny sekret. "Dowiedziałem się, że mam przyrodniego brata"

Sebastian Fabijański i Maffashion mają problemy w związku? Aktor wyznaje: "Jestem wdzięczny Julce za to, co zrobiła"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pisarek | Roger Salla | Agnieszka Kaczorowska-Pela

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy