Reklama
Reklama

Izabela Janachowska zatrudnia nianię. „Plany to nie miejsce dla dziecka”

Izabela Janachowska (35 l.) nie podziela entuzjazmu wielu celebrytek wobec zabierania małych dzieci do pracy. Zamiast zabierać synka na duszny, tłoczny i głośny plan zdjęciowy, woli, by spędził ten czas na zabawie pod opieką profesjonalnej niani.

Izabela Janachowska  podbój show biznesu zaczęła od „Tańca z gwiazdami”. Największe sukcesy osiągnęła z Pawłem Stalińskim, z którym trafiła do finału 12. edycji oraz z Radosławem Majdanem, z którym zajęła czwarte miejsce. Z tej okazji pojawiły się nawet plotki, że ich znajomość rozwija się również poza parkietem, ale nie doczekały się wiarygodnego potwierdzenia. 

Reklama

W 2014 roku Iza zatańczyła po raz ostatni. Jak wyznała, zbiegło się to w czasie z alarmującą diagnozą ortopedy, który ostrzegł ją, że ma kolana zniszczone jak u 80-latki. Janachowska od lat zmaga się z konsekwencjami zwichnięcia rzepki w obu kolanach, co wyklucza kontynuowanie kariery tanecznej. 

Na parkiet „Tańca z gwiazdami” wróciła dopiero w ubiegłym roku. Jako trzecia prowadząca dołączyła do Krzysztofa Ibisza i Pauliny Sykut-Jeżyny. Jednocześnie Janachowska pozostaje wierna swojej drugiej pasji, czyli organizowaniu ślubów. Jej własny, zawarty w 2014 roku z milionerem Krzysztofem Jabłońskim, wywarł ogromne wrażenie. Powszechnie chwalono perfekcyjną organizację i kreację Izy. 

Od tamtej pory pomaga pannom młodym w realizacji ślubnych marzeń. W Polsat Cafe zajęła się ulubioną tematyką w programach "Śuknie slubne Izabeli Janachowskiej" i "Śluby gwiazd". Na 4 września zaplanowana jest premiera trzeciego programu, który będzie nosił tytuł "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej". 

Izabela Janachowska zatrudnia nianię

Trudno przeoczyć, że Janachowska jest osobą bardzo zapracowaną. W odróżnieniu jednak od celebrytek, które upierają się zabierać dzieci do pracy, nawet jeśli jest to głośny i pełen ludzi plan filmowy, Iza uważa, że miejsce pracy jest zbyt stresujące dla dziecka. Swojego synka, trzyletniego Christophera pozostawia pod opieką doświadczonej niani. Jak wyznała w rozmowie z „Faktem”:

Z czasem niania stała się niejako członkiem rodziny. Christopher bardzo się do niej przywiązał. Jak ujawnia Janachowska:

Zobacz też:

Izabela Janachowska o weselach bez dzieci. Tym razem przesadziła?

Izabela Janachowska poleciała na wakacje z kosztownym bikini pod pachą. Robi wrażenie?

Kim Kardashian pozuje przy samochodzie w "kosmicznym" stroju

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska-Jabłońska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy