Reklama
Reklama

Iza Janachowska wezwała dźwig do wyremontowanego mieszkania! Wszystko przez gustowny gadżet!

Izabela Janachowska (36 l.) marzy o tym, by przeprowadzić się do nowego domu przed świętami Bożego Narodzenia. Ekspertka od ślubów musiała skorzystać nie tylko z pomocy budowlańców, ale także operatora dźwigu. Wszystko przez jeden kłopotliwy gadżet!

Izabela Janachowska zatrudniła dźwig do remontowania mieszkania

Izabela Janachowska ze względu na swój zawód lubi mieć wszystko przemyślane nawet w najdrobniejszych szczegółach. Obecnie nie spieszy się zanadto z remontowaniem nowego mieszkania, ponieważ jego wygląd ma dla niej duże znaczenie. Z tego też względu w jej nowym apartamencie uwijają się nie tylko budowlańcy, ale także dekoratorzy i projektanci.

Początkowo 36-latka miała nadzieję na to, że uda jej się wprowadzić do nowego lokum na Boże Narodzenie. Już jakiś czas temu informowała jednak o tym, że skończenie wszystkich prac do tego czasu może zakończyć się porażką.

Reklama

Nie znaczy to, że wedding planerka nie ma się czym chwalić. Niedawno pokazała wnętrza nowego lokum, w których znalazły się oświetlone regały, lampy, ciemne szafy, a także wyjście na taras. Rozpościera się z niego piękny widok na panoramę Warszawy.

Na szczęście każdy kolejny dzień przynosił większe zmiany w mieszkaniu gwiazdy i dzięki temu remont zmierza ku końcowi. Izabela Janachowska kompletuje ostatnie meble, co jest sporym wyzwaniem dla budowlańców. Stół, który wybrała do nowego domu prezenterka Polsatu jest wyjątkowo duży i ciężki. Z tego względu trzeba było użyć dźwigu (!), by móc wstawić go do jadalni.

Izabela Janachowska - kariera

Janachowska była trenerką i partnerką taneczną w "Tańcu z gwiazdami", który w latach 2009-2011 emitowała stacja TVN. W 2014 roku zainspirowana przygotowaniami i organizacją własnego ślubu z Krzysztofem Jabłońskim, założyła blog o tematyce ślubnej, co z czasem przerodziło się w pasję organizowania ślubów.  Dzięki temu powstała jej firma Wedding Dream.

Izabela Janachowska przeniosła swoje zainteresowania na szklany ekran. Nakręciła dwa programy dla  TVN Style: "I nie opuszczę Cię, aż do ślubu" oraz "W czym do ślubu", a po przejściu do Polsatu realizuje własny format "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej". Można więc jej pozazdrościć nie tylko masywnego stołu!

Zobacz też:

Izabela Janachowska pokazała wnętrza nowego domu. Pojawił się jeden problem

Janachowska tłumaczy się ze skarpetek za 700 zł! "Są gorsze od bawełnianych"

Izabela Janachowska z mikrotorebusią. Wydała na nią bajońską sumę!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy