Reklama

Reklama

Reklama

Izabela Janachowska pokazała wnętrza nowego domu. Pojawił się jeden problem

Izabela Janachowska (36 l.) miała cudowny plan na nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Gwiazda chciała się wprowadzić do nowego domu i tam przywitać pierwszą gwiazdkę. Niestety, prace remontowe się opóźniły i pewnym jest, że nie uda jej się dopiąć wszystkiego na ostatni guzik. Bez względu na stan mieszkania celebrytka postanowiła uchylić przed fanami rąbka tajemnicy.

Izabela Janachowska po powrocie z urlopu nie chciała długo czekać i przy najbliższej nadarzającej się okazji pojechała do swojego nowego domu i... słono się rozczarowała. Chociaż w maju ubiegłego roku planowała, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia spędzi w nowym apartamencie, rzeczywistość popsuła jej plany.

Izabela Janachowska pokazała nowy dom

Izabela Janachowska uwielbia szczegóły. W swojej pracy zwraca uwagę na detale, które sprawiają, że śluby stają się niezapomniane. Tak samo podchodzi do tematu aranżacji wnętrz. Z tego względu gwiazda postanowiła zatrudnić nie tylko ekipy budowlane, ale także architektów i dekoratorów, którzy dbają o niesamowity wygląd jej nowego domu.

Reklama

Znana wedding planerka jeszcze kilka dni temu wylegiwała się na słońcu, korzystając z urlopu. Po powrocie z wakacji musiała jednak zmierzyć się z problemami codziennego życia. Po odwiezieniu Chrisa do przedszkola, podjechała do swojego nowego domu, by skontrolować, na jakim etapie są prace wykończeniowe. Nie uniknęła rozczarowania?

"Co mogę wam powiedzieć, remont trwa. Oczywiście są wielkie zmiany w porównaniu z tym, kiedy wyjeżdżaliśmy, ale biorąc pod uwagę to, że chcemy się przeprowadzić przed świętami, to jesteśmy w proszku" - wyznała.

Chociaż niektóre pokoje pozostawiają jeszcze wiele do życzenia, gwiazda pokazała już kilka z nich swoim obserwatorom. Chciała bowiem zobrazować im, jak naprawdę wygląda sytuacja w jej apartamencie, by dowiedzieć się, czy inni chętnie spędziliby święta w pięknych, ale niegotowych wnętrzach.

Izabela Janachowska nie ukrywa, że wyjątkowo zależało jej na spędzeniu świąt w nowym apartamencie, jednak wie, że nie uda się zamknąć wszystkich prac wykończeniowych na czas. Mimo to zastanawia się, czy dom nie może spełnić roli świątecznego lokum.

Zobacz też:

Janachowska tłumaczy się ze skarpetek za 700 zł! "Są gorsze od bawełnianych"

Izabela Janachowska z mikrotorebusią. Wydała na nią bajońską sumę!

Izabela Janachowska o weselach bez dzieci. Tym razem przesadziła?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska-Jabłońska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy