Reklama
Reklama

Izabela Janachowska z mikro-torebusią. Wydała na nią bajońską sumę!

Izabela Janachowska świętowała urodziny męża w stylizacji wartej tysiące! Najdroższa była jej miniaturowa torebka marki Channel... Kosztowała tyle, co niezłe używane auto. Warta swojej ceny?

Izabela Janachowska nie ukrywa, że razem z mężem Krzysztofem Jabłońskim uwielbiają luksusowe i wystawne życie. Małżonkowie mogą pozwolić sobie na najdroższe przyjemności. Prezenterka udowodniła wielokrotnie, że nie oszczędza także na kreacjach, które czasami warte są tysiące złotych. W końcu nie tak dawno temu było głośno o jej skarpetkach Gucci, wartych majątek jak na tego rodzaju produkt.

Reklama

Izabela Janachowska z bajońsko drogą torebką

Ostatnie dni Izabela Janachowska z mężem wybrali się do romantycznego Paryża, gdzie świętowali urodziny mężczyzny. Miasto miłości jest zdecydowanie ich ulubionym miejscem na mapie, bo jeżdżą tam stosunkowo często.

Podczas głównej kolacji w XIX rezydencji Edouarda Werlé w Reims Janachowska zaprezentowała się w bardzo klasycznej kreacji. Miała na sobie długą, czarną i podkreślającą figurę suknię, do której dobrała dość klasyczne sandałki na obcasie. Jednak to nie kreacja, a dodatek do niej zwrócił uwagę.

Jak ustaliliśmy, że mikro torebka, którą miała Izabela, jest warta zdecydowanie więcej, niż mogłoby się wydawać... Została zaprojektowana w słynnym domu mody Channel i kosztuje aż 14 tysięcy złotych! Musicie przyznać, ze cena jest bajońska, zważywszy na wielkość. Za to pewnie idealnie pasowała do raczenia się szampanem u boku ukochanego milionera w Paryżu...

Zobacz też:

Izabela Janachowska autem za spore pieniądze pojechała do restauracji

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

Znany aktor usłyszał zarzuty zniesławienia i znieważenia rzeczniczki Straży Granicznej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska-Jabłońska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy