Reklama
Reklama

Janachowska autem za spore pieniądze pojechała do restauracji

Izabela Janachowska znana jest z tego, że lubi podróże i otacza się luksusem. Nic więc dziwnego, że gwiazda pokazała się ostatnio w bardzo drogim samochodzie.

Izabela Janachowska w królewskim stylu przybyła na obiad

W ubiegły weekend Izabela Janachowska (35 l.) wybrała się do jednej z warszawskich restauracji na obiad. Towarzyszył jej ukochany mąż Krzysztof Jabłoński (63 l.) oraz trzyletni synek Christopher. 
Rodzina celebrytki zajechała pod lokal drogim rolls-roycem. Jak wyliczył "Fakt" taki model samochodu wart jest około 2 mln złotych.

Izabela Janachowska jest jedną z tych gwiazd, które w show-biznesie idą własną drogą. Celebrytka od początku swojej medialnej sławy musi stawiać w związku z tym czoła różnym nieprzychylnym opiniom. Kiedy wyszła za mąż za Krzysztofa Jabłońskiego, co rusz zarzucano jej, że związała się z 27 lat starszym, bogatym mężczyzną dla jego pieniędzy. Jak widać związek pary ma się dobrze mimo, a może właśnie dzięki różnicy wieku. Kiedy ostatnio Janachowska wybrała się na luksusowe wakacje, zarzucano jej, że podróżuje, podczas gdy trwa wojna. Również tym razem celebrytka miała dla swoich krytyków świetne wyjaśnienie. Okazało się, że wspiera uchodźców, ale robi to bez rozgłosu.

Kim jest Izabela Janachowska?

Reklama

Izabela Janachowska-Jabłońska urodziła się 5 września 1986 roku w Gryfinie. Treningi z tańca towarzyskiego rozpoczęła, kiedy miała zaledwie 8 lat. Jest wielokrotną mistrzynią Polski w tańcu towarzyskim. Była trenerką tańca w programie "Taniec z gwiazdami". W 2014 roku wzięła ślub z milionerem, Krzysztofem Jabłońskim. Wtedy też gwiazda zainteresowała się tematyką ślubną i założyła bloga o tej tematyce. Obecnie spełnia się jako wedding plannerka i businesswoman. Od lat współpracuje z telewizją Polsat. W ostatnim czasie jest jedną ze współprowadzących taneczne show "Taniec z gwiazdami". Z mężem doczekała się syna, Christophera Alexandra.

Zobacz też:

Izabela Janachowska nie oszczędza! Tak wyglądają wakacje milionerki

Jennifer Lopez i Ben Affleck kupili dom. Cena zwala z nóg!

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, jak dba o figurę. Wiele zawdzięcza znanej trenerce

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska-Jabłońska
Reklama
Reklama
Reklama