Reklama

Reklama

Reklama

Janachowska tłumaczy się ze skarpetek za 700 zł! "Są gorsze od bawełnianych"

Izabela Janachowska postanowiła raz na zawsze wytłumaczyć się z wyjątkowo drogich skarpetek. Gwiazda przyznała, że cena nie równa się jakości. Nawet jeśli chodzi o markę Gucci!

Izabela Janachowska jakiś czas temu trafiła na pierwszy strony w naszych rodzimych mediach. Wszystko za sprawą skarpetek, które miała na sobie pewnego dnia. Gwiazdę sfotografowali paparazzi na zakupach w jednej z galerii handlowych.

Janachowska nie tylko odwiedzała sklepy, ale również znalazła przyjemny kącik do zabawy dla swojego synka. Żeby móc pilnować pociechy, zdjęła buty i w skarpetkach towarzyszyła mu przy macie. Jak się okazało, skromna stylizacja w postaci bluzy i dresów została przełamana na rzecz drogich skarpetek. Zdecydowała się na parę wartą 700 złotych! Skarpetki to wyrób znanej marki Gucci.

Reklama

Janachowska tłumaczy się z drogich skarpetek

Nic więc dziwnego, że w mediach zawrzało, a Janachowska postanowiła wytłumaczyć się z drogich dodatków. Gwiazda udzieliła wywiadu portalowi Pudelek, przyznając, że skarpetki od Gucciego wcale nie różnią się od tych za 30 złotych. Ponadto Janachowska kupiła je na promocji.

Ponadto Janachowska dodała, że właśnie pożegnała się z nietrafionym zakupem.

Zobacz też:

Izabela Janachowska mogłaby już w ogóle nie pracować. Mąż zadbał o jej przyszłość i... majątek!

Janachowska radzi, jak przygotować się do spowiedzi przed ślubem!

Justyna Żyła przegrała proces z Marceliną Ziętek. Grzywnę zapłacił skoczek

WHO ostrzega przed nową falą Omikronu. Zagrożona Wschodnia Europa


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska-Jabłońska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy