Reklama
Reklama

Izabela Janachowska mogłaby już w ogóle nie pracować. Mąż zadbał o jej przyszłość i... majątek!

Izabela Janachowska mogłaby już nie pracować do końca życia. Mąż dobrze się nią zaopiekował i zadbał o jej przyszłość. "Kupuje na nią nieruchomości" - poinformowała osoba z jej otoczenia.


Izabela Janachowska od dawna ma ugruntowaną pozycję w polskim show biznesie. Prowadząca program "Taniec z gwiazdami" jest w szczęśliwym związku z przedsiębiorcą i milionerem, Krzysztofem Jabłońskim. Chociaż para wydaje się zgodna i szczęśliwa ze sobą, wciąż zdarza się, że pod ich adresem padają niewybredne komentarze, dotyczące głównie różnicy wieku między partnerami - Jabłoński jest starszy od prezenterki o 27 lat.

Para nie stroni od luksusowego życia. Izabela Janachowska na Instagramie publikuje zdjęcia z ekstrawaganckich wakacji, czy kolekcji markowych torebek. Nie powinno również zaskakiwać, że celebrytka posiada również kilka nieruchomości, które kupił jej mąż. Jak poinformował Plotek, ta inwestycja ma stanowić zabezpieczenie przyszłości prezenterki.

Reklama

Chociaż Janachowska mogłaby już nie pracować do końca życia - gwiazda nie spoczywa na laurach i wciąż dba o swoją karierę. W Polsacie prowadzi "Taniec z gwiazdami". W planach ma również prowadzenie kolejnego show.

Czujesz głód informacji o Izabeli Janachowskiej? Wejdź na PolsatGo i obejrzyj program "Taniec z gwiazdami", który poprowadziła! Sprawdź!

Kim jest Izabela Janachowska?

Izabela Janachowska-Jabłońska urodziła się 5 września 1986 roku w Gryfinie. Treningi z tańca towarzyskiego rozpoczęła, kiedy miała zaledwie 8 lat. Jest wielokrotną mistrzynią Polski w tańcu towarzyskim. Była trenerką tańca w programie "Taniec z gwiazdami". Kiedy w 2014 roku wzięła ślub z milionerem, Krzysztofem Jabłońskim. Wtedy zainteresowała się tematyką ślubną i założyła o niej bloga. Z mężem doczekała się syna, Christophera Alexandra.

Zobaczcie również:

"Lewa" chwali się idealnym porankiem: kawka z mężem na mieście i nachalne promowanie suplementów

Mikołaj Roznerski odchodzi z "M jak Miłość"? Wszystko przez jedno zdjęcie

Tak zmienił się Szymon Wydra. 20 lat temu wszyscy o nim mówili

Prof. Simon: Nie przygotowaliśmy się na piątą falę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska-Jabłońska
Reklama
Reklama
Reklama