Reklama
Reklama

Iga Świątek była w szoku. Ojciec tenisistki przyznał, że ukrył przed nią ważną sprawę

Już zaledwie kilka dni dzieli Igę Świątek od startu w najważniejszym turnieju jej kariery, a tu takie wieści. Tuż przed rozpoczęciem Roland Garros ojciec tenisistki przyznał, że ukrył przed nią ważną sprawę. Nie wykluczył też, że sytuacja może się teraz powtórzyć.

Ulubiony turniej Igi Świątek

Kilka lat temu Iga Świątek dostała się do czołówki najlepszych tenisistek świata, wygrywając niespodziewanie Roland Garros. To jeden z czterech najważniejszych turniejów w tenisowym sezonie. Dziś Polka wciąż jest w doskonałej formie, a na swoim koncie ma już trzy trofea Roland Garros. Za chwilę może dołożyć kolejne, ponieważ już 26 maja rozpoczyna ponowne zmagania w paryskim turnieju. To chyba nie jest więc dobry czas na robienie jej niespodzianek. Właśnie dlatego ojciec tenisistki ukrył przed nią ważną informację.

Reklama

Tomasz Świątek miał tajemnicę przed córką

Kiedy w 2022 roku Iga Świątek wygrała finał Roland Garros, na trybunach bił jej brawo sam Robert Lewandowski. Iga Świątek nie była świadoma jego obecności. To dlatego zrobiła tak zdziwioną minę na jego widok, gdy podeszła do swojej rodziny, która siedziała tuż przed nim. Okazuje się jednak, że była jedyną osobą ze swojego otoczenia, która nie wiedziała, że Robert będzie jej kibicować. 

Po tym, jak reakcja Igi Świątek na widok Roberta Lewandowskiego na trybunach Roland Garros stała się hitem w mediach, ojciec Polki postanowił zdradzić szczegóły tego zajścia. Tomek Świątek wyjaśnił, że sztab szkoleniowy i rodzina wiedzieli, że Lewandowski wybiera się na finałowy mecz Igi. Świadomie zdecydowali, że nie powiedzą o tym zawodniczce, by nie czuła jeszcze większej presji. W końcu miała wystarczająco zajętą głowę tym, by znaleźć sposób na zwycięstwo. Jego postawa jest więc zrozumiała.  

CZYTAJ TEŻ: Agnieszka i Kuba Wesołowscy przeżyli trudne chwile

Czy Świątek znów to zrobi?

Teraz gdy kolejna edycja paryskiego szlema przed nami, zachodzimy w głowę, czy ojciec Świątek znów zgotuje Idze taką niespodziankę. Nie jest to wykluczone. Budzi ona na całym świecie tak duże zainteresowanie, że lista znanych postaci, które chciałyby ją zobaczyć, a co dopiero pogratulować osobiście wygranej, jest zapewne bardzo długa.

ZOBACZ TEŻ:

Iga Świątek dodała urocze zdjęcie z tatą. Mama gratulacje wysyła jej mailem

Ojciec Igi Świątek grzmi na kibiców. Już wiadomo, co sądzi o oskarżeniach wobec córki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iga Świątek | Tomasz Świątek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy