Reklama
Reklama

Ida Nowakowska planuje dalszą karierę. Czy poprowadzi główne wydanie "Wiadomości"?

Ida Nowakowska (32 l.) bez wątpienia należy do najpopularniejszych i najbardziej lubianych młodych gwiazd Telewizji Polskiej. Choć od lat wspólnie z innym prezenterami prowadzi poranny program TVP, na tym jej ambicje się nie kończą. Wygląda na to, że dziennikarka "Pytania na śniadanie" chciałaby kiedyś poprowadzić inny, równie prestiżowy format. Jakie ma plany?

Ida Nowakowska - jedna z największych gwiazd TVP

Ida Nowakowska jest polską aktorką, prezenterką telewizyjną oraz osobowością telewizyjną. Choć obecnie kojarzona jest głównie z porannym programem śniadaniowym Telewizji Polskiej, gwiazda z TVP związana jest dopiero od 2018 roku. Wcześniej miała już okazję wystąpić m.in. na scenie Metropolitan Opera w Nowym Jorku czy w Wielkiej Operze Narodowej w Warszawie.

32-latka z zawodu jest bowiem tancerką i choć dziś realizuje się w nieco inny sposób, wciąż wykorzystuje swoje kompetencje - swego czasu była jedną z jurorek w programie "You Can Dance. Nowa generacja", w którym miała okazję współpracować między innymi z Kasią Cichopek.To wszystko sprawia, że prezenterka "Pytania na śniadanie" nie ma zamiaru osiadać na laurach i chce dalej rozwijać swoją karierę.

Reklama

Ida Nowakowska osiąga wiele sukcesów nie tylko w życiu zawodowym, ale również prywatnym. Od 2015 roku gwiazda TVP związana jest z Amerykaninem Jackiem Herndonem. Para poznała się podczas nauki na Uniwersytecie Kalifornijskim, gdzie oboje studiowali aktorstwo. Początkowo łączyła ich przyjaźń, jednak z czasem między Idą a Jackiem pojawiło się głębsze uczucie. W końcu zdecydowali się na ślub, a w 2021 roku na świat przyszedł ich synek  - Maks.

Ida Nowakowska chciałaby poprowadzić "Wiadomości"?

Dziś prezenterka "Pytania na śniadanie" nie ukrywa, że za parę lat chciałaby się widzieć w innym miejscu, dlatego nieustannie pracuje nad rozwojem swojej kariery. Jak daleko sięgają jej ambicje? Jak zdradziła w rozmowie z jednym z serwisów internetowych, myśli o tym, że w przyszłości mogłaby szerzej zająć się publicystyką.

"Być może. Ja skończyłam wydział Teatru Filmu i Telewizji i też wydział politologii, więc gdzieś te dwa wydziały w telewizji w wielu momentach się spotykają. Więc być może" - przyznała w wywiadzie z reporterką portalu Jastrząb Post.

Czy to oznacza, że Ida Nowakowska chciałaby pójść w ślady Elżbiety Jaworowicz i stworzyć autorski program na miarę "Sprawy dla reportera", czy może widzi się bardziej w serwisach informacyjnych w rodzaju "Teleexpressu" lub "Wiadomości"?

To na pewno byłoby dla niej niezwykłe doświadczenie, czy jednak jest gotowa na to wyzwanie? Na ten moment wydaje się jednak, że Danuta Holecka, Edyta Lewandowska i Katarzyna Trzaskalska mogą spać spokojnie.

Zobacz też:

"Pytanie na śniadanie": Ida Nowakowska i Tomasz Wolny nie do poznania. Grafik nieźle zaszalał

Ida Nowakowska dziękuje żołnierzom. Tak hasała z nimi ubrana w mundur! 

Katarzyna Cichopek nie zaprosiła Nowakowskiej na wesele i wszystko stało się jasne. Prezenterki się nie lubią?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska | Wiadomości TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama