Reklama
Reklama

Nowakowska poszła w kamasze! Rzucała granatami i strzelała do celów. Tak TVP przygotowuje do wojny?

Ida Nowakowska (32 l.) uwielbia pokazywać fanom blaski i cienie swojego życia. Chętnie umieszcza w sieci zdjęcia ze spotkań, które odbywa, pokazuje swoich najbliższych, a także przygotowuje wideorelacje zza kulis znanych koncertów. Teraz pochwaliła się przed światem strzelaniem z broni. Niebywałe, jaką przygodę przeżyła na wojskowym poligonie.

Ida Nowakowska ćwiczyła na poligonie?

Ida Nowakowska od wielu lat jest twarzą TVP. Młoda prezenterka prowadzi m.in. "Pytanie na śniadanie", gdzie chętnie przeprowadza wywiady, a nawet rapuje na wizji. Gospodyni śniadaniówki podejmuje się różnych wyzwań, które stawia przed nią telewizja. Nie ukrywa również, że utożsamia się z wartościami promowanymi przez stację i hołduje obecnej władzy.

Reklama

W swoim ostatnim wpisie pokazała, jaki ma stosunek do Wojska Polskiego. Okazuje się, że gwiazda telewizji spotkała się z żołnierzami, by przejść specjalne szkolenie. Jak jej poszło?

"Ruszyła nowa edycja szkoleń, którą w 25. Brygadzie Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim otworzył minister obrony narodowej Pan Mariusz Błaszczak. Nauczyłam się tak wiele i jestem dumna z tego, że ukończyłam szkolenie wojskowe. Polecam każdemu!"- czytamy we wpisie Idy Nowakowskiej.

Podczas treningów Ida nie tylko uczyła się rzucać granaty schowana za barykadą, ale również ćwiczyła walkę wręcz, strzelanie z broni i... skok ze spadochronem: "Dziękuję żołnierzom Wojska Polskiego za służbę, misję, odwagę, codzienne poświęcenie i gotowość do obrony wolności i suwerenności naszego kraju. Dziękuję Dowódcy 25. Brygady Kawalerii Powietrznej gen. bryg. dr inż. Mariuszowi Pawlukowi i Pani Kapitan Katarzynie Dutkiewicz-Pawlikowskiej" - zaznaczyła gwiazda.

Internauci reagują na post Nowakowskiej

Pod postem szybko zaroiło się od komentarzy. Fani Nowakowskiej nie mogli się wprost nadziwić, jak ładnie prezentuje się w mundurze:

"Komando Ida";

"Ale pięknie w tym mundurze";

"Brawo Pani Ido. Pięknie Pani się porusza" - kibicowali fani prezenterki.

Nie zabrakło jednak także wśród internautów głosów pełnych niezadowolenia.

"Pic na wodę te techniki samoobrony" - pisali inni.

Swoje pięć groszy dołożył też aktor Adam Fidusiewicz, który napisał: "Wooow. Jak będę chciał Cię okraść to będę musiał trzymać Cię na dystans". Błysnął dowcipem?

Zobacz też:

Poważny wypadek na planie "Pytania na śniadanie". Ida Nowakowska jest pod czujną opieką lekarza

"Pytanie na śniadanie": Dantejskie sceny w TVP. Ida Nowakowska i Tomasz Wolny w szoku!

Wybuch w mikrofalówce w studiu TVP. Prezenterzy "Pytania na śniadanie" aż się wzdrygnęli. Nowakowska strzega 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska | TVP | "Pytanie na śniadanie"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy