Reklama

Reklama

Reklama

Kolejna wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Ida Nowakowska i Tomasz Wolny powinni czuć zażenowanie

W ostatnim czasie "Pytanie na śniadanie" zalicza wpadkę za wpadką. Wiadomo, że w programach na żywo często się tak zdarza, jednak najnowsza wtopa wcale nie dotyczyła czegoś, co widzowie mogli oglądać na żywo w telewizji. Na facebookowym koncie śniadaniówki pojawiło się kilka fotografii, na których pozują odmienieni Ida Nowakowska oraz Tomasz Wolny. To właśnie ich metamorfoza wzbudziła największe kontrowersje.

"Pytanie na śniadanie": wpadki w ostatnich dniach

Ostatni tydzień dla programu "Pytanie na śniadanie" nie był zbyt udany. Najpierw nie popisał się Tomasz Kammel, który kłócił się z zaproszonym do studia gościem. Z kolei kilka dni później Łukasz Nowicki zdobył się na osobiste wynurzenia o swoich doświadczeniach z alkoholem przed 18. rokiem życia.

Reklama

Te drobne wpadki sprawiają, że program traci nieco na wiarygodności i wywołuje burzę wśród widzów. Ostatnio do kolekcji tych klap można dodać grafika, który mocno przesadził z upiększaniem Idy Nowakowskiej i Tomasza Wolnego.

"Pytanie na śniadanie": Ida Nowakowska i Tomasz Wolny poprawieni przez grafika

Na facebookowym koncie "Pytania na śniadanie" pojawiło się kilka przerobionych zdjęć Idy Nowakowskiej oraz Tomasza Wolnego. Para prowadzących ma zmieniony kolor włosów, na fotografiach dziennikarz ma nawet brodę.

"Co powiecie na taką metamorfozę Idy Nowakowskiej i Tomasza Wolnego? Którą wersję wybieracie? Głosujcie" - czytamy na w opisie fotografii.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów programu. Większość internautów była w szoku, kiedy zobaczyła zdjęcia Idy i Tomasza. Według niektórych internautów prowadzący nie potrzebują metamorfoz czy upiększania, bo są naturalnie ładni. Inni z kolei skupili się na pracy grafika, który przerabiał fotki. Według nich to osoba zajmująca się "przemianami" dziennikarzy dramatycznie wykonała swoje zadanie.

"Są osoby, jak Ida i Tomasz, które nie potrzebują metamorfoz, bo mają piękno naturalne w sobie"

"Dramat"

"To miało być zabawne?"

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny: wpadka w "Pytaniu na śniadanie"

To nie pierwsza wpadka pary w śniadaniówce. Jakiś czas temu para prowadzących przeżyła chwilę grozy w programie na żywo. W trakcie śniadaniówki dyskutowano o tym, jakich produktów nie należy podgrzewać w mikrofalówce. Mały eksperyment z surowym jajkiem w urządzeniu skończył się dużą eksplozją. Nagły huk tak przeraził Idę Nowakowską, że ta zerwała się na równe nogi i krzyknęła z przerażenia.

Po otwarciu drzwiczek mikrofalówki oczom widzów ukazało się oblepione jedzeniem wnętrze. Z jajka nic nie zostało, a urządzenie było całe pobrudzone w środku. Zabawną sytuację, do której doszło mogli oglądać widzowie przed telewizorami w porannym paśmie.

Wolny, który nalegał na przeprowadzenie doświadczenia, powiedział, iż po programie umyje mikrofalówkę w środku.

"Nie róbcie tego w domu" - dodał Tomasz.

Zobacz też:

Afera po ostatnim odcinku "Pytania na śniadanie". Widzowie oburzeni

Ida Nowakowska dostała ataku kaszlu w "Pytaniu na śniadanie"! Musiała zejść z wizji

Ida Nowakowska zrobiła to przed kamerami. Feralne nagranie trafiło do sieci

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Pytanie na śniadanie" | Ida Nowakowska | Tomasz Wolny

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy