Reklama
Reklama

Ibisz, Romanowska, Sykut-Jeżyna zapraszają przed telewizory. Mikołajkowy Blok Reklamowy o 18:45 w Polsacie

Dziś wieczorem o godzinie 18:45 Polsat wyemituje wyjątkowe pasmo - Mikołajkowy Blok Reklamowy. W tej akcji całkowity dochód, obliczany na podstawie wyników oglądalności, zostanie przeznaczony na pomoc podopiecznym Fundacji Polsat. Widzowie wraz z organizatorami – Telewizją Polsat oraz Polsat Media – staną się realnym wsparciem dla dzieci, które borykają się z chorobą. Wystarczy włączyć telewizor. Do akcji zapraszają m.in. Krzysztof Ibisz

Mikołajkowy Blok Reklamowy to nie tylko reklamy - to czas, kiedy każda sekunda spędzona przed telewizorem przekształca się w realne wsparcie dla dzieci, które walczą o swoje zdrowie i życie. Im więcej osób włączy się w tę akcję, tym większa szansa na wsparcie podopiecznych Fundacji Polsat.

- Dołączajcie i bądźcie częścią tej wyjątkowej inicjatywy. Mobilizujcie też swoich znajomych i rodzinę. Razem możemy uczynić Mikołajkowy Blok Reklamowy niepowtarzalnym prezentem świątecznym dla potrzebujących dzieci - zachęca Prezes Fundacji Krystyna Aldridge-Holc.

Reklama

Polsat już po raz 20. organizuje Mikołajkowy Blok Reklamowy. Wystarczy włączyć telewizor i obejrzeć reklamy. Jak co roku, 6 grudnia o 18:45, czyli tuż przed Wydarzeniami, Polsat wyemituje specjalny blok reklamowy. Do wzięcia udziału w tej szczytnej akcji zapraszają Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Ela Romanowska z Władysławem Nowobilskim, Magdalena Stużyńska, Katarzyna Zdanowicz i Jarosław Gugała.

W spocie zachęcającym do wzięcia udziału w akcji jest 20 Mikołajów i Mikołajek, ale to wciąż za mało - czekamy na obecność naszych widzów przed telewizorami, tym razem serwując im nie tylko rozrywkę, a szansę na pomoc wspaniałym dzieciom, którym los przysporzył trudności. To działanie nie pójdzie na marne, dołączcie do nas! - zachęca Krzysztof Ibisz, prowadzący wielu programów Polsatu.

Mikołajkowy Blok Reklamowy Polsatu pierwszy raz ukazał się 6 grudnia 2004 roku. Przez kolejne lata akcja rosła w siłę i stała się szansą na zwrócenie uwagi na podopiecznych Fundacji Polsat i mówienie o dzieciach, które potrzebują pomocy w walce o swoje życie i zdrowie. Co roku dedykowane spoty budziły uśmiech i wzruszenie, i choć zmieniały się możliwości produkcji, za każdym razem wprowadzały niepowtarzalny świąteczny nastrój.

Dziś wieczorem o 18:45 Polsat czeka na Was przed ekranami telewizorów. Zapraszamy!

***

Fundacja Polsat angażuje się w pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna. Przez 27 lat swojej działalności pomogła ponad 43 000 małym pacjentom i wsparła finansowo prawie 2700 placówek: szpitali i ośrodków medycznych oraz szkoły, przedszkola i ośrodki z pieczy zastępczej w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny. W sumie na cele statutowe przekazała prawie 290 milionów złotych.

Zobacz też:

Polsat przygotował hit w wykonaniu największych gwiazd stacji. Nowe "Święta marzeń" zobaczymy już 6 grudnia

20. edycja Mikołajkowego Bloku Reklamowego. 6 grudnia każdy z nas może zostać Świętym Mikołajem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy