Reklama
Reklama

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zdradzili płeć dziecka. Cóż za reakcja

Hanna Żudziewicz (30 l.) i Jacek Jeschke (30 l.) w Dzień Matki przekazali fanom, że spodziewają się dziecka. Teraz zdradzili, jaka będzie płeć latorośli. Udostępnili w sieci nagranie, na którym przebijają balon, w którym znajdowała się odpowiedź na nurtujące wszystkich internautów pytanie.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke popularność zdobyli w programie "Taniec z gwiazdami". To właśnie tam od ponad 11 lat występują na parkiecie. W marcu para postanowiła się zaręczyć. Wszystko odbyło się w pięknym i słonecznym Portofino. Po przyjeździe z urlopu tancerka chwaliła się w sieci okazałym pierścionkiem.

Reklama

26 maja 2022 roku w Dzień Matki zaręczeni poinformowali wiernych fanów, że ich rodzina się powiększy. Parę godzin temu na instagramowym koncie Jacka pojawiło się krótkie nagranie, na którym wraz z Hanną zdradza płeć dziecka.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zdradzają płeć dziecka

Żudziewicz i Jeschke na opublikowanym w social mediach nagraniu trzymają w rękach okazały balon wypełniony helem. Gwiazdorska para w pewnym momencie przebija go. Jak się okazało, w środku znajdowały się pocięte różowe kawałeczki papieru. Oznacza to, że Hanna i Jacek powitają na świecie córkę. Zakochani nie kryli radości.

Oczywiście nie zabrakło komentarzy fanów. Większość gratulowała i cieszyła się razem ze swoimi idolami.

Zobacz też:

Węgrowska, Ptasińska i Kurdej-Szatan odsłoniły zbyt dużo na charytatywnym pokazie "Gwiazdy dzieciom"

Karolina Korwin-Piotrowska atakuje Piotra Kraśkę. Nie zostawiła na nim suchej nitki
Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Żudziewicz | jacek jeschke
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy