Reklama
Reklama

Węgrowska, Ptasińska i Kurdej-Szatan odsłoniły zbyt dużo na charytatywnym pokazie "Gwiazdy dzieciom"

W niedzielę odbyła się kolejna letnia edycja charytatywnego pokazu mody "Gwiazdy Dzieciom". Nie zabrakło znanych twarzy, które postanowił wziąć udział w akcji na rzecz dzieciaków potrzebujących pomocy.

Odsłonięte dekolty na charytatywnym pokazie "Gwiazdy dzieciom"

Pokaz "Gwiazdy Dzieciom" zorganizowany już kolejny raz przez gminę Grodzisk Mazowiecki obył się w plenerze. Gwiazdy zaprezentowały po kilka letnich stylizacji. Jarosław Kret bohater niedawnej afery w mediach brytyjskich, Karol Strasburger czy zwycięzca ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami" Piotr Mróz pokazali typową męską modę letnią: koszule, szorty, jasne spodnie. Celebrytki miały większe pole do popisu. Anna Powierza i Natalia Janoszek zdominowały wybieg sukniami w kwiaty. Widzom szczególnie do gustu przypadła biało-czerwona, hipisowska suknia Barabary Kurdej-Szatan, do której dobrano chustę w tym samym kolorze i buty na obcasie. Iwona Węgrowska, Katarzyna Ptasińska i ponownie Barbara Kurdej-Szatan zaprezentowały letnie kimona. Przy okazji gwiazdy odsłoniły dekolty.

Reklama

Na wybiegu pojawiły się również: Michalina Sosna, Karolina Chapko, Karolina Pilarczyk,  Anna Głogowska, Ewelina Ruckgaber, Karolina Motylewska. Charytatywne pokazy mody "Gwiazdy Dzieciom" w tym roku zaprosił do udziału także dzieci z Ukrainy, a motywem przewodnim jednego z pokazów były ukraińskie barwy narodowe, czyli niebieski i żółty. 

Pokaz charytatywny Gwiazdy Dzieciom to cykliczne wydarzenie. W evencie biorą udział zarówno znane osoby, jak i najmłodsi. Dzieci otrzymują m.in. ubrania od firm, których kolekcje prezentowane są podczas pokazu.

Zobacz też:

Joanna Jędrzejczyk żegna się z MMA. Ogłosiła koniec kariery

Syn Kory szczerze o matce. Nie uwierzycie, jak ubrała się na wywiadówkę

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy