Reklama

Reklama

Reklama

Gwiazda "Blondynki" w końcu to zrobiła. Najpierw dziecko, potem ślub? Wszystko utrzymywali w tajemnicy!

Aktorka Natalia Rybicka (36 l.) i operator filmowy Michał Sobociński (35 .l) są ze sobą już od kilku lat, w dodatku w zeszłym roku doczekali się narodzin córki. Mimo to dopiero niedawno zdecydowali się sformalizować swój związek i wziąć ślub. Choć ceremonia odbyła się już jakiś czas temu, para trzymała wszystko w tajemnicy. O szczegółach uroczystości opowiedział niedawno sam pan młody. W rozmowie z jednym z tygodników przyznał, że organizacja wesela stała pod dużym znakiem zapytania.

Natalia Rybicka i Michał Sobociński są razem od 2017 roku

Natalia Rybicka największą popularność zdobyła grając w serialu "Blondynka", "Plebania" i "Szpilki na Giewoncie". Udało się jej się także wystąpić w paru kinowych hitach, takich jak "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" Janusza Majewskiego, czy komedii romantycznej "Idealny facet dla mojej dziewczyny".

Aktorka ma również niezwykły słuch i talent taneczny - niewiele osób wie, że trenuje styl nowoczesny, klasyczny oraz disco dance. Na swoim koncie ma podwójne mistrzostwo Polski w Disco Freestyle.

Swojego przyszłego męża, także związanego z branżą filmową, aktorka poznała w 2017 roku. Między dwojgiem od razu zaiskrzyło, z czasem parę połączyło gorące uczucie. Operator filmowy, syn przedwcześnie zmarłego Piotra Sobocińskiego, ma już za sobą nieudane małżeństwo, które jednak zaowocowało dwójką dzieci.

Reklama

Teraz buduje swoje życie na nowo. W czerwcu 2021 roku na świat przyszło pierwsze wspólne dziecko Piotra i Natalii. Córeczka Helenka urodziła się w Paryżu, bowiem tam pracował wtedy operator. O wszystkim poinformował na swoim instagramowym profilu dumny ojciec:

Natalia Rybicka i Michał Sobociński wzięli potajemny ślub

Teraz okazuje się, że para zdecydowała się wreszcie sformalizować swój kilkuletni związek. Do ślubu miało dojść już parę miesięcy temu, ale jak do tej pory, zarówno Natalia, jak i Michał utrzymywali to w tajemnicy. O ceremonii operator opowiedział dopiero niedawno na łamach magazynu "Dobry Tydzień". Okazuje się, że sama uroczystość stała pod dużym znakiem zapytania. Para nie wiedziała, czy w ogóle dojdzie do ślubu.

"Do ceremonii omal nie doszło. Zerwała się wielka ulewa i burza. Musieliśmy usuwać kamienie, żeby dotrzeć do urzędu" - przyznał Sobociński.

Jak można dowiedzieć się z tekstu, na uroczystości byli obecna tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele pary. Obrączki zakochanym podały dzieci pana młodego z poprzedniego związku - Hanna i Zakk.

Pomimo tego, że pierwsze wspólne dziecko Natalii i Michała urodziło się za granicą, małżeństwo zdecydowało się wrócić do kraju. Obecnie całą rodzina mieszka w Konstancinie pod Warszawą.

Zobacz też:

Hanna Mikuć i Natalia Rybicka nie dogadują się w kwestii wnuczki 

Natalia Rybicka urodziła w klinice w Paryżu! Pokazała zdjęcia z córką

Lexy Chaplin drwi z mniej zamożnych mężczyzn. Maja Staśko wkracza do akcji 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Rybicka | Hanna Mikuć

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy