Reklama
Reklama

Głogowska już tego nie ukrywa. Wiadomo kto skradł serce tancerki

Anna Głogowska zyskała popularność w "Tańcu z gwiazdami". Tancerka po rozstaniu z aktorem Piotrem Gąsowskim była łączona z kilkoma znanymi aktorami, co zwykle kwitowała żartobliwym wpisem w sieci. Teraz jednak nie ukrywa, że jest zakochana. Wiemy, kim jest jej wybranek.

Anna Głogowska przed laty była związana z Piotrem Gąsowskim. Para doczekała się córki, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Głogowska i Gąsowski pozostają w bardzo dobrych relacjach. Tancerka spędza nawet wakacje z byłym partnerem, jego przyjaciółmi i "małżonką bez ślubu" Hanną Śleszyńską

Reklama

Anna Głogowska jest zakochana

Anna Głogowska po rozstaniu z Gąsowskim nie chciała wchodzić w żaden związek. Skupiła się na pracy i wychowaniu córki. Łączono ją z kilkoma gwiazdorami. Media rozpisywały się o jej domniemanych romansach. Parę miesięcy temu w mediach pojawiła się informacja o rzekomym romansie Głogowskiej z Mikołajem Roznerskim. Okazuje się jednak, że to nie on skradł serce pięknej tancerki.

Anna Głogowska wreszcie przyznała, że jest zakochana. Już nie ukrywa swoich uczuć. Jej wybrankiem został pochodzący z Niemiec muzyk i artysta imieniem Fred.

Tancerka chętnie pozuje z Fredem Erikiem do zdjęć. Na jej instagramowym koncie można znaleźć kilka wspólnych fotografii z mężczyzną. Widać, że para jest w sobie zakochana, a muzyk nie szczędzi czułości Annie.

Zobacz też:

Anna Głogowska zaskoczona informacją o ciąży żony Krzysztofa Ibisza! Zrobiło się niezręcznie

Anna Głogowska w zjawiskowej sesji z nagimi piersiami? Stanika tam nie było!

Anna Głogowska pokazała zdjęcie z przystojniakiem! "Poproszę Go wreszcie dzisiaj o rękę"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Głogowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy