Reklama

Reklama

Reklama

Anna Głogowska zaskoczona informacją o ciąży żony Krzysztofa Ibisza! Zrobiło się niezręcznie

Anna Głogowska zna się z Krzysztofem Ibiszem od wielu lat, jednak informacja o tym, że zostanie po raz trzeci ojcem, mimo iż obiegła całą Polskę, do niej nie dotarła. Tancerka dowiedziała się o tym od… dziennikarki!

Kilka dni temu Krzysztof Ibisz i jego żona Joanna ogłosili na swoich profilach na Instagramie radosną nowinę. Para opublikowała to samo zdjęcie, na którym widzimy, jak prezenter Polsatu obejmuje czule zaokrąglony brzuch swojej ukochanej. Wówczas stało się jasne, że ich rodzina niebawem się powiększy.

Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy - napisał Krzysztof Ibisz.

Reklama

Informacja ta momentalnie obiegła media, a w komentarzach pojawiło się mnóstwo gratulacji, i to nie tylko od fanów Krzysztofa Ibisza, ale także od osób znanych. Jak wynika z wpisów, wszyscy ucieszyli się na tę wieść, co nie jest niczym dziwnym.

Okazuje się jednak, że pomimo iż informacja ta rozniosła się zarówno w mediach tradycyjnych, jak i internetowych, nie dotarła ona do wszystkich.

Anna Głogowska nie wiedziała, że Krzysztof Ibisz znów będzie ojcem

Anna Głogowska, która w przeszłości pracowała z Krzysztofem Ibiszem na planie "Tańca z gwiazdami", zupełnie o niczym nie miała pojęcia. O tym, że jej kolega zostanie po raz trzeci ojcem, dowiedziała się od... dziennikarki podczas wywiadu! Nic dziwnego więc, że nieco się zmieszała.

Postanowiła także szybko się zreflektować i przeprosić publicznie Krzysztofa Ibisza. Zapowiedziała również, że nadrobi zaległość i pogratuluje koledze również osobiście.

Okazuje się, że pomimo iż Anna Głogowska zupełnie nie śledzi nowinek show-biznesowych, stąd jej niewiedza na temat ponownego ojcostwa Krzysztofa Ibisza.

Co ciekawe, Anna Głogowska chyba nieco wątpi, że jej kolega będzie tatą na pełen etat. Jak sama przyznała, zmiany bardziej dotkną raczej jego żony.

Zobacz też:

Robert Lewandowski ma dość chamskich kibiców. Niebywałe, jak go traktują

Krzysztof Bosak został ojcem po raz drugi! Dlaczego tak rzadko mówi o swojej żonie?

Depp pisze, że wraca do życia, Heard kontratakuje: "Prawa kobiet się cofają"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Głogowska | Krzysztof Ibisz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy