Reklama

Reklama

Reklama

Krzysztof Bosak został ojcem po raz drugi! Dlaczego tak rzadko mówi o swojej żonie?

Krzysztof Bosak (39 l.) niedawno po raz drugi został ojcem! Radosna nowina ujrzała światło dzienne dopiero na początku czerwca, ponieważ polityk nie pochwalił się wcześniej, że jego żona jest w stanie błogosławionym. To żadna nowość, lider Konfederacji rzadko opowiada o życiu prywatnym, a wiele osób nie wiedziało nawet, że ma narzeczoną... Dopóki nagle nie stanął na ślubnym kobiercu w 2020 roku! Oto historia miłości Kariny i Krzysztofa Bosaków.

Krzysztof Bosak został ojcem po raz drugi! Dlaczego tak rzadko mówi o swojej żonie?

Krzysztof Bosak to poseł oraz jeden z liderów partii Konfederacja Wolność i Niepodległość. Konserwatywny polityk długo milczał na temat swojego życia prywatnego, aż do 2020 roku, gdy wystartował w wyścigu o prezydencki fotel. W ramach ocieplania wizerunku radykalnej partii Krzysztof przedstawił światu Karinę Walinowicz, prawniczkę i pracowniczkę konserwatywnej fundacji Ordo Iuris, w której zajmuje się zwalczaniem "christianofobii".

Pierwsza wzmianka na social mediach na temat związku tej pary pochodzi z 2019 roku, gdy Walinowicz pochwaliła się wspólnym selfie ze swoim przyszłym mężem. Wybory prezydenckie zbliżały się wielkimi krokami, dlatego krótko po publikacji zaskakującej fotki, media zaczęły szerzej interesować się kandydatką na pierwszą damę. Wówczas wyszło na jaw, czym zajmuje się pochodząca ze Szczecina ukochana lidera Konfederacji. Kampania wyborcza ruszyła pełną parą, a Karina towarzyszyła Krzysztofowi podczas promocyjnej podróży po Polsce.

Reklama

Karina i Krzysztof Bosak: historia miłości, związek, dzieci

Ani Krzysztof, ani Karina nigdy nie ujawnili, kiedy i w jakich okolicznościach się poznali, jednak dziś wiadomo, że polityk dzieli z żoną rozmaite, wspólne pasje: gorliwą wiarę, konserwatywne poglądy oraz kitesurfing. To właśnie podczas wypadu na wodne szaleństwo na Gran Canarię polityk oświadczył się prawniczce.

Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" 8 lutego 2020 roku, a informacja o ceremonii była trzymana w tajemnicy niemal do końca. Jak podkreślał lider Konfederacji, zależało mu na tym by ślub był całkowicie prywatnym wydarzeniem w życiu zakochanych, co i tak nie powstrzymało wścibskich reporterów od nagabywania ich tuż przed wielkim dniem.

Pół roku po weselu Krzysztof Bosak pochwalił się, że zostanie ojcem. Polityk musiał wówczas mierzyć się z niewygodnymi pytaniami na temat tego, co się stanie jeśli jego syn okaże się gejem. Słynący z homofobicznych wypowiedzi lider prawicowego ugrupowania wyznał w Radio Zet, że "homoseksualizm nie jest akceptowalny".

15 listopada 2020 roku na świat przyszedł pierworodny syn Krzysztofa Bosaka - Artur Maksymilian. Od tamtej pory polityk często podkreśla na swoich social mediach, jak ojcostwo pozytywnie wpłynęło na jego życie. Co ciekawe, na Instagramie Kariny próżno szukać wielu zdjęć w objęciach męża. Prawniczka kontrowersyjnej fundacji katolickiej rzadko dzieli się w sieci kadrami z codzienności młodej mamy.

Tym większym zaskoczeniem dla osób zainteresowanych polityką była wieść o narodzinach drugiego syna państwa Bosaków. 2 czerwca na świat przyszedł Daniel Ksawery, o czym Krzysztof poinformował na Facebooku, dowodząc w obszernym wpisie, iż "współczesnych mężczyzn straszy się ojcostwem i obowiązkami"

Zobacz też:

Natalia Siwiec wyśmiewa Krzysztofa Bosaka! Poszło o aborcję!

Katarzyna Skrzynecka o sobie: „Fryz, jakby mnie krowa wylizała”. Ujawnia swój sekret...

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Bosak | Karina Bosak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy