Reklama
Reklama

Glinka w ciąży? Ze łzami w oczach pisze: "Teraz marzenie się spełnia"

Katarzyna Glinka niespodziewanie na Instagramie dodała bardzo tajemniczy post. Napisała w nim, że jej marzenie właśnie się spełnia. Internauci przypuszczają, że aktorka może być w ciąży i robią to nie bez przyczyny. Gwiazda dodała słowa o tym, iż zawsze marzyła o córce.

Niespodziewane wyznanie Katarzyny Glinki. Jest w ciąży?

Jeszcze nie tak dawno Katarzyna Glinka planowała przyszłość z Jarosławem Bienieckim, lecz w międzyczasie nie milkły plotki o kryzysie w związku, a także rozmaitych kłótniach i nieporozumieniach między zakochanymi. Ostatecznie dla własnego zdrowia Katarzyna zdecydowała, że muszą się rozstać. Było to niezwykle trudne, ponieważ parze dopiero co urodziło się dziecko. Dlatego tym bardziej zadziwia wiadomość aktorki na Instagramie, w której sugeruje, że znowu jest w ciąży i zawsze marzyła o córce!

Reklama

Glinka w ciąży? Ze łzami w oczach pisze: "Teraz marzenie się spełnia"

Katarzyna Glinka dodała na Instagramie krótki filmik, w którym siedzi ze łzami w oczach i patrzy się wprost w obiektyw. Dodała jedynie enigmatyczny podpis: "Zawsze marzyłam o córeczce... Teraz moje marzenia się spełnią". Do wpisu aktorka dodała też tajemnicze "ciąg dalszy nastąpi". Po takim wpisie trudno mieć wątpliwości o co chodzi, prawda?

 

Katarzyna Glinka w ciąży? Spływają gratulacje od fanów

Pod postem na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów. Gratulacjom nie było końca, choć znalazły się też osoby, które wątpią, aby aktorka chwaliła się ciążą w sieci. Sugerują, że może chodzi o dziecko w filmie lub serialu, albo kupno pieska. Niemniej jednak, większość komentarzy stara się podtrzymać gwiazdę na duchu:

  • "Wygląda na wzrusz, więc... gratulacje?"
  • "Gratuluję Pani Kasiu"
  • "To tak jak ja. Pozdrawiam serdecznie i gratuluję"
  • "To cudowna wiadomość. Gratulacje"

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Glinka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy