Reklama
Reklama

Gessler odpowiada na chamskie komentarze pod zdjęciem Lary. "Zawiść kopie"

Magda Gessler to jedna z bardziej lubianych gwiazd polskiego show-biznesu. Kolorowa i głośna restauratorka w ostatnim czasie ma sporo na głowie, ponieważ jej córka spodziewa się drugiego dziecka. 68-latka musiała niedawno stanąć także w obronie swojej latorośli, po agresywnym ataku internautów.

Magda Gessler (68 l.) ma wielką rzeszę fanów, jednak jak się okazuje, jej córka nie może pochwalić się uznaniem internautów. Pod jej ostatnim zdjęciem, na którym widać zaokrąglony brzuszek pojawiło się sporo niemiłych komentarzy.

Magda Gessler nie wytrzymała. "Zawiść kopie i nie wróży fajnych przeżyć"

Magda Gessler znana jest z tego, że jak lwica potrafi bronić swoich dzieci. W sieci często komentuje zdjęcia, na których się pojawiają, a także odpowiada nieprzychylnym fanom.

Po ostatniej gali Elle Style Award fotografia jej córki znalazła się na jednym z instagramowych kont. Jej obcisła sukienka wywołała prawdziwą burzę wśród internautów. Większość z komentujących nie była zachwycona kreacją 33-latki. "Fani" nie zostawili na młodej restauratorce suchej nitki.

Reklama

Magda Gessler odpowiada na chamskie zaczepki fanów

Magda nie została obojętna, kiedy zobaczyła chamskie komentarze, od razu postanowiła interweniować. 68-latka do nieprzychylnych słów fanów odniosła się tylko tak, że zazdroszczą jej córce.

Jedna z fanek postanowiła jeszcze bardziej rozjuszyć Gessler i zapytała ją, czy Lara znana jest tylko z tego, że jest znana. Magda postanowiła odpowiedzieć, że 33-latka ma własną firmę i inne projekty, które rozwija. Na sam koniec uznała, że zawiść kopie i nie wróży fajnych przeżyć.

Zobacz też:

Władimir Putin pęknie z wściekłości?! Uderzyli w jego najczulszy punkt! To koniec!

Wiemy, kto został influencerem roku. Kto jest najpopularniejszy w mediach społecznościowych?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Lara Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy