Reklama
Reklama

Wiemy, kto został influencerem roku. Kto jest najpopularniejszy w mediach społecznościowych?

Media społecznościowe rządzą się swoimi prawami. Rzeczywistość kreowana w sieci nie zawsze odzwierciedla prawdę, ale konta w social mediach wcale nie tracą na popularności, wręcz przeciwnie. Niedawno portale "InfluTool" i "See Bloggers" opublikowały ranking najpopularniejszych influencerów z Polski. Kto królował w internecie?

Raport top influencerów roku, czyli najbardziej wpływowych osób w sieci, już dostępny w mediach. Nie da się ukryć, że media społecznościowe mają się bardzo dobrze i coraz więcej osób zakłada konta na popularnych portalach takich jak: InstagramTikTok , Twitter czy Facebook

Media społecznościowe to miejsce, gdzie osoby mogą wyrazić swoje zdanie, pokazać siebie, a także czerpać informacje i kształtować opinię. W szczególności młodzież nastawiona jest na komunikację za pomocą internetu, a także na szybką wymianę myśli, zdjęć i relacji.

Reklama

Przestrzeń w sieci wykorzystują nie tylko anonimowe osoby, ale także celebryci i znane osobistości, którzy w social mediach zarabiają pieniądze oraz komunikują się z fanami. Portale "InfluTool" i "See Bloggers" opracowały ranking z najbardziej wpływowymi influencerami. Kto rządził w Polsce w 2021 roku?

Wiemy, kto został influencerem roku. Kto króluje w sieci?

Z tymi słowami trzeba się zgodzić, bowiem to właśnie influencerzy świetnie radzą sobie w dynamicznej i zmiennej rzeczywistości. 

Portale podczas tworzenia raportu brały pod uwagę wiele czynników, takich jak: liczba obserwujących, popularność mierzona ważoną sumą liczby polubień, komentarze, udostępnienia, zaangażowania liczonego na poziomie średnich wartości interakcji z pojedynczym wpisem i ilość odwiedzin.

Kto zatem w ubiegłym roku rządził w mediach społecznościowych i został influencerem roku 2021?

Okazało się, że nie kto inny, jak król boiska - Robert Lewandowski. 

"Lewy" uplasował się na pierwszej pozycji i zdobył liczbę fanów w wysokości 49 860 985 osób, a jego popularność wyniosła 157 680 592.

Na drugim miejscu znalazła się ulubienica młodzieży, Wersow. Ukochana Friza zyskała 7 691 372 fanów, a jej popularność wyniosła 59 8114 502.

Brąz i ostatnie miejsce na podium należy do Friza, który w 2021 roku miał 9 999 726 fanów, a w kategorii popularność zyskał 38 267 042.

Tuż za wielką trójką znaleźli się: Anna LewandowskaMartyna Wojciechowska, Natsu, Tromba, Monika Kociołek, Julia Kostera i Marcin Dubiel.

Jesteście zaskoczeni wynikiem? 

Zobaczcie również:

Koreańska influencerka, która nie istnieje, zarabia kosmiczne pieniądze i podróżuje po świecie! Jak to możliwe?

Top tiktokerów w Polsce. Na pierwszym miejscu znana, ale trochę zapomniana celebrytka!

Ukraińscy influencerzy wykorzystują zasięgi, aby pokazać prawdziwe oblicze wojny!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski | Wersow | Friz | Anna Lewandowska | Instagram
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy