Reklama
Reklama

Gąsowski na planie serialu Polsatu z wyjątkową osobą: "Po raz pierwszy pracujemy razem"

Piotr Gąsowski (57 l.) na Instagramie opublikował zdjęcia, na których pozuje ze swoim synem, Jakubem (26 l.). To pierwsze wspólne chwile ojca i syna na planie. Prezenter, jako stary wyjadacz związany z telewizyjnymi programami i serialami, jest zachwycony dojrzałością aktorską swojego syna.

Piotr Gąsowski na swoim Instagramie poinformował o szczęśliwej chwili w swoim życiu. Jak przystało na dumnego ojca, jest zachwycony zachowaniem swojego syna w pracy. Teraz, obaj mieli wystawione na próbę rodzinne więzi.

Gąsowski na planie nowego serialu Polsatu z wyjątkową osobą: "Po raz pierwszy pracujemy razem"

Aktor i prezenter programów telewizyjnych z dumą przyznał, że jest to dla niego szczególny dzień. Obaj panowie mieli okazję pracować ze sobą na planie serialu Polsatu, "Mecenas Porada".

Piotr Gąsowski nie ukrywa, że jest dumny ze swojego pierworodnego syna i widzi przed nim świetlistą przyszłość aktorską. Jakub Gąsowski w tym roku kończy 26 lat. Pomimo młodego wieku, Kuba ma za sobą pracę w kilkunastu produkcjach. 

Reklama

Jakub Gąsowski też traktuje swojego ojca na planie jak kolegę z pracy! To zaimponowało jego ojcu, co dodał również w opisie na Instagramie.

Do serialu "Mecenas Porada" ostatnio też dołączyła Joanna Opozda, która po krótkim, macierzyńskim urlopie, powraca do pracy.

Kim jest Jakub Gąsowski?

Jakub Gąsowski urodził się 27 sierpnia 1995 w Warszawie. Jest synem uznanych polskich aktorów: Hanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego. Jest studentem warszawskiej Akademii Teatralnej. Doświadczenia na deskach teatru i przed telewizyjną kamerą zebrał dzięki wystąpieniom w teatrze "Capitol", a także serialach "Na Wspólnej", "Listy do M.", "Na dobre i na złe".

Jakub Gąsowski prowadzi konto na Instagramie @kuba_gasowski, na którym dodaje zdjęcia ze spędzania czasu wolnego, pracy na planie, w teatrze, selfie z aktorami i rodzicami.

Zobacz też:

Zenon Martyniuk chwali się wnuczką. Rośnie kolejna gwiazda?

Agnieszka Woźniak-Starak zmniejszyła biust. Fotki z Open'era nie kłamią

Sekielski zaczyna szefowanie w redakcji "Newsweeka". Co mówią o nim pracownicy?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Gąsowski | Jakub Gąsowski | Hanna Śleszyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy