Reklama

Reklama

Reklama

Sekielski zaczyna szefowanie w redakcji "Newsweeka". Co mówią o nim pracownicy?

Tomasz Sekielski (48 l.) oficjalnie został nowym redaktorem naczelnym "Newsweek Polska". Dziennikarz zdradził, że ma w planach m.in. rozwój działu śledczego i wzmocnienie cyfrowego formatu tygodnika. Współpracownicy już nie mogą doczekać się realizacji projektów pod skrzydłami nowego przełożonego.

Tomasz Sekielski to dziennikarz radiowy i telewizyjny oraz autor filmów dokumentalnych i reportaży, a także laureat licznych nagród publicystycznych. To właśnie on oficjalnie został nowym redaktorem naczelnym "Newsweek Polska"

Dziennikarz zajął tym samym miejsce Tomasza Lisa, który po dziesięciu latach współpracy rozstał się z tygodnikiem w atmosferze skandalu. Pojawiły się doniesienia o tym, że były naczelny dopuszczał się mobbingu i przemocy, przez co Państwowa Inspekcja Pracy zdecydowała się na kontrolę w firmie. 

Tomasz Sekielski nowym redaktorem naczelnym "Newsweeka"

Reklama

Sekielski podkreśla, że zamierza rozwinąć w firmie dział śledczy, a także wzmocnić cyfrową pozycję tygodnika. W praktyce oznacza to, że zespoły wydania papierowego i digitalowego będą ze sobą ściślej współpracowały. 

Dziennikarze "Newsweeka" wyznali na łamach portalu Press, że nie mogą się już doczekać realizacji projektów pod skrzydłami nowego przełożonego. 

"Redakcję czekają spore zmiany"

Okazuje się, że nowy naczelny jest bardzo szanowany w środowisku medialnym ze względu na swoje doświadczenie, ambicje oraz partnerskie podejście.

Chociaż dopiero od tego miesiąca przejmie dowodzenie w redakcji, to ze swoimi podopiecznymi zna się już znacznie dłużej i nie planuje żadnych rewolucji kadrowych

Przypominamy, że tygodnik społeczno-polityczny wystartował w Polsce w 2011 roku. Tomasz Sekielski będzie jego szóstym naczelnym od tamtej pory.

Zobacz też:

Niewzruszony Lis publikuje "sympatyczny" wywiad i ignoruje telefony. W komentarzach burza

Inflacja niestraszna Szelągowskiej. Wyciekła wysokość jej zarobków

Dowbor zabiera głos po tragedii. Tego ekipa "Nasz nowy dom" nie przewidziała

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Newsweek | Tomasz Lis | Tomasz Sekielski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »