Reklama
Reklama

Firma Julii Wieniawy stanęła w płomieniach. Jest krótkie oświadczenie

W czwartek w nocy na warszawskim Żoliborzu w jednym z budynków wybuchł pożar. Okazuje się, że mieści się w nim magazyn marki odzieżowej należącej do Julii Wieniawy. Informacja o zdarzeniu pojawiła się na jej stronie: "w wyniku utrudnionego dostępu do budynku, w którym znajduje się nasz magazyn, jesteśmy zmuszeni chwilowo zawiesić wysyłki".

Julia Wieniawa (posłuchaj!) wyjechała niedawno do Nowego Jorku w sprawach biznesowych. Podczas jej nieobecności doszło do poważnego zdarzenia, w wyniku którego może stracić sporą sumę pieniędzy...

Julia Wieniawa ma poważne problemy?

Julia Wieniawa odpowiednio wykorzystała swoje pięć minut. Wypłynęła za sprawą serialu "Rodzinka.pl", gdzie grała Paulinę. W kolejnych latach otrzymała wiele propozycji... Pojawiła się na dużym ekranie w filmie Patryka Vegi "Kobiety mafii" i "Sali samobójców. Hejter" w reżyserii Jana Komasy. 

Reklama

Popularność, którą udało jej się zdobyć, postanowiła wykorzystać w biznesie. Założyła m.in. markę odzieżową. Pod koniec 2020 roku ogłosiła, że w jej ofercie pojawią się bluzki, legginsy i staniki - stworzone dla kobiet uprawiających sport. Początkowo produkty celebrytki były krytykowane i zaliczyły kilka wpadek, ale to nie wpłynęło negatywnie na sprzedaż. 

Julia Wieniawa zrozpaczona! Internauci nie zostawili suchej nitki na jej kolekcji!

Wybuchł pożar w magazynie z ubraniami Wieniawy

Niestety Julka musi stanąć przed kolejnym poważnym problemem. Z 13 na 14 października w magazynie, w którym znajdowały się produkty jej firmy, wybuchł pożar. 

Według informacji tvn24.pl, na miejscu zjawiło się 12 zastępów straży pożarnej, policja, pogotowie ratunkowe, gazowe i energetyczne. Strażacy przez kilka godzin walczyli z płomieniami i dopiero ok. 7 rano udało im się ugasić pożar. 

Z budynku próbowały wydostać się dwie osoby, ale utknęły na trzecim piętrze. Ratownikom udało się ewakuować je przez okna i zostały natychmiast przekazane pod opiekę lekarzy. "Z objawami zatrucia wziewnego zostały przetransportowane do szpitala" - przekazał w rozmowie z "Faktem" zespół Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Teraz policja zajmie się ustaleniem przyczyn tego zdarzenia. Wstępne szacunkowe straty opiewają na sumę 200 tys. zł. 

Magazyn, który spłonął, znajdował się na terenie Instytutu Chemii Przemysłowej. "Budynek został wyłączony z użytkowania. Ogień nie rozprzestrzenił się na zewnątrz, nie widać śladów pożaru na elewacji" - informuje TVN24.

Na stronie marki pojawił się zwięzły komunikat: "Kochani, w wyniku pożaru budynku, w którym znajduje się nasz magazyn, jesteśmy zmuszeni chwilowo zawiesić wysyłki. Bardzo przepraszamy za utrudnienia. Mamy nadzieję, że szybko tu wrócimy".

***

Zobacz także: 

Julia Wieniawa ma już dość nazywania jej "celebrytką". Zaliczyła dwa eventy w jeden wieczór?

Julia Wieniawa tarza się po podłodze w Paryżu. Nie szkoda jej sukienki?

Mucha ostro krytykuje Wieniawę u Wojewódzkiego. Poszło o pieniądze. "To jest nie w porządku!"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy